Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Ja to wam powiem, że mam bekę z tych p0laczek wybrzydzaczek. Większość i tak skończy jako bezdzietne stare panny lub samotne matki po karuzeli chadów, bo przecież chadów, których jedt ze 2% populacji nie starczy dla 80# #rozowepaski. No to się po prostu matematycznie nie spina. W UK już 50% kobiet dożywa 30 jako bezdzietne stare panny z wątpliwą przeszłością seksualną. XD No ale skoro kobiety tak chcą, to i tak będą miały.

#przegryw #blackpill #redpill #oswiadczenie #takaprawda #niepopularnaopinia #demografia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 30
Większość i tak skończy jako bezdzietne stare panny lub samotne matki po karuzeli chadów


@mirko_anonim: Prawda jest taka że jest cale stado beciaków programistów 15k i innych przegryw, którzy skupili się na dobrych zarobkach, którzy z chęcią zasponsoruja przeruchanej kobiecie po 30tce życie na dobrym poziomie.

Jeszcze ja wkręca w swoją branże, wszystkiego naucza i taka kobieta wyjdzie na tym lepiej niż miliony sfrustrowanych i samotnych facetów.
chlopie xD czasy sie zmienily, baby moga egzystowac samodzielnie a jak beda chcialy bolca to sobie znajda w kazdym wieku


@HereAfter: to oczywiście prawda, ale na znalezienie jakościowego partnera który się zaangażuje jest dość wąskie okienko gdzie szanse są największe na to
@mirko_anonim: akurat UK jest słabym przykładem,
Bo w przedziale wiekowym 18-35 lat brakuje około 3-5 milionów kobiet w porównaniu do mężczyzn.
Głównie przez masową imigrację samotnych chłopów z Afryki i Azji.
Także nawet po 30tce będą miały bolca na skinienie palcem.
@HereAfter: masz rację, pytanie czy taki facet (albo kobieta) z odzysku jest tak samo chętna na relacje i oddanie siebie w każdym aspekcie ślepo drugiej połówce

pewnie to zależy jak leży, ale mam wrażenie że większość osób wiąże się z rozsądku i strachu przed samotnością / z wygody ekonomicznej a nie bo się w kimś po uszy zakochali
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Tak jak kolega @Bombonier napisał. Pracuje w IT i większość jest żonata bo złapali jakąś styraną życiem Mariolkę z księgowości która się do nich uśmiechnęła i myślą, że Boga za nogi złapali.

Cały wpis to cope i tak samo myślałem jak miałem <30 lat. Niestety one też mają głowę na karku i wiedzą, że jak nie chad to jakiś programista/inżynier też okej i takiego nietrudno zbajerować, gdzie przeciętny