Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dziewczyna, z którą spotkałem się 3 razy i wydawała się całkiem w porządku właśnie mi podziękowała po tym jak dowiedziała się, ze jestem 27-letnim prawiczkiem XD. Wszystko inne było do zaakceptowania, ale to ją przerosło. No nic, a mogła mieć wygodne życie u mojego boku, bo poszedłem w rozwój kiedy inni imprezowali, ale poziom współczesnych kobiet jest jaki jest.

#tinder #zwiazki #przegryw #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 28
@mirko_anonim

Typie ty chcesz kręcić z babami i być z nimi szczery? Ogarnij się... Te wiedźmy nawet na ciebie nie napluja jak okażesz słabość. Było ją wyru chac a nie się przyznawać. Ja swoją ex poznałem w tym samym wieku i też byłem prawnikiem. Później się przyznałem jak byliśmy już po wielu stosunkach. W sumie odebrała to pozytywnie i byliśmy jeszcze 8 lat razem.
@mirko_anonim to zastanów się następny raz przy mówieniu o tym albo i dobrze że Tobie podziękowała bo oznacza że ona nie pasowała do Ciebie. Ps. Nie każdy szuka wygodnego życia
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@razdwatrzy55

@LubianyTyp: i niby nie zauwazyla, że ty wtedy prawik xd?

chłop się jej zwierzył a ona pewnie podzieliła swój bodycount przez 3 XD


No jak się nie przyznałem to raczej się nie kapneła - penis into vagina i ruchy frakcyjne. Udawałem, że wiem o co biega. Pierwszy raz w życiu zobaczyłem cipkę to zacząłem lizać chociaż nawet nie wiedziałem gdzie dokładnie trzeba. Nawet już nie pamiętam dokładnie pierwszego razu xD.