Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dziewczyna, z którą spotkałem się 3 razy i wydawała się całkiem w porządku właśnie mi podziękowała po tym jak dowiedziała się, ze jestem 27-letnim prawiczkiem XD. Wszystko inne było do zaakceptowania, ale to ją przerosło. No nic, a mogła mieć wygodne życie u mojego boku, bo poszedłem w rozwój kiedy inni imprezowali, ale poziom współczesnych kobiet jest jaki jest.

#tinder #zwiazki #przegryw #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
@sprawdzajacy Jesteśmy trochę jak zwierzęta, hormony za młodu mocno buzują i jak ktoś w wieku 27 lat jest prawiczkiem, to po prostu jest nieatrakcyjny, o ile nie są to powody religijne, ale dzisiaj takich osób już nie ma w Polsce. Nie ruchał nie dlatego, że nie lata za każdą, a dlatego, że żadna go nie chciała. To smutna prawda. Chciałbym, żeby świat skonstruowany był tak, że kobiety docenią szczerość takiego wyznania, ale
to jeszcze będzie wyśmiewany, jeśli mają wspólnych znajomych. Zero profitu.


@AndrzejBabinicz: ja jakos sie z tym nie ukrywam mowie ze nie rucham bo raz religia (Bóg wie co dla nas najlepsze) i predzej boje sie czegos zlapac niz wkladac w kogos nienormalnego
ale masz racje ze takich ludzi jest malo i to jest dodatkowy "argument" zeby ich nie szanowac - ludzie mysla ze jak ktos moze cos robic a tego nie