Wpis z mikrobloga

Informuję, że dynamiczny mariusz, którego inwestycyjną przygodnę obserwuję znowu zrobił ruch.

Przypominam: zakup w wakacje za 900k, próba wystawienia za 1,2 mln, kapitulacja, próba wynajmu za 7k w styczniu, próba wynajmu za 4,5k w lutym, w marcu dopisanie OKAZJA XD

Obecnie w ogłoszeniu skreślone zostało, że biuro pobiera prowizję.

Nikogo to nie obchodzi, więc będę relacjonował na bieżąco.

#nieruchomosci #dynamicznemariusze #natropieflipperow
  • 20
  • Odpowiedz
@mickpl: Cała sztuka wyjść z inwestycji na plusie, jak nie opuści ceny to najwyżej potrzyma jeszcze kilka lat i w końcu wyjdzie na plusie, byle tylko nie liczył inflacji w tym czasie. Czasem łatwiej oszukać się na inflacji niż sprzedać nominalnie taniej.
  • Odpowiedz
@mickpl: @jacos911 Tak jest jak ktoś się #!$%@? zna i w coś wchodzi.
Sam trochę sprzedawałem/wynajmowałem.
Jeżeli masz za dużo telefonów i za szybko to cena oczywiście za niska.
Jak przez tydzień zero odzewu to za wysoka trzeba nieco obniżyć i tak do skutku.

A sąsiad ma budynek pusty od 12 lat, jeszcze nie udało mu się sprzedać/wynająć a próbuje obu jednocześnie regularnie podnosząc ceny. To dla mnie przykład
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Nie może dać linka, bo by wykopki sprawdziły, że dom kupiony za 500k, albo w ogóle od początku do końca historia z dupy.
Ale niech pisze dalej, śmieszny jest.
  • Odpowiedz
@mickpl: ta na pewno się orientujesz ile wynosi czynsz w budynku xD. Po prostu musisz pod tezę naciągnąć, że na pewno wysoki xD
  • Odpowiedz