Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to w końcu jest?
- na instagramie pary które znam wrzucają NON STOP wspólne zdjęcia z kolacji, spacerów, wyjazdów, itd.
- na żywo znam dobrze dobrane pary od których zawsze bije pozytywna energia
- idąc ulicą widzę ludzi trzymających się za rękę, randki w kawiarniach
- jadę nad jezioro widzę zakochane pary na kocu albo jakieś oglądanie zachodu słońca we dwoje

Dziwnym trafem na wykopie ludzie którzy rzekomo nie mają żadnych znajomych i nie wychodzą w domu piszą, że to wszystko bujda, ułuda, matrix. Tak na prawdę oni udają i nic takiego nie ma miejsca. Wszystko jest inscenizowane a po powrocie do domu rzucają w siebie talerzami i grożą rozwodem. Nie ma szczęśliwych par a w ogóle to miłość nie istnieje.

#przegryw #zwiazki #relacje #milosc #blackpill #tfwnogf #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
Dziwnym trafem na wykopie ludzie którzy rzekomo nie mają żadnych znajomych i nie wychodzą w domu piszą, że to wszystko bujda, ułuda, matrix


@mirko_anonim: gigacope i wyparcie, podobne jak to, że w dzisiejszych czasach to już 50% chłopów jest przegrywami i tym podobne kołpiarskie bzdury, które często można tu przeczytać. Nawet jeśli rzeczywiście życie ukazywane w społecznościówkach jest wyidealizowane i nie zamieszcza się tam gorszych momentów, to nie zmienia to faktu,
Wszystko jest inscenizowane a po powrocie do domu rzucają w siebie talerzami i grożą rozwodem. Nie ma szczęśliwych par a w ogóle to miłość nie istnieje.


@mirko_anonim: i kto tak twierdzi, chyba się odkleiłeś nieco

generalnie to tak jak z modelem samochodu - jak masz Merca to wszędzie widzisz Merce i to w tym modelu a nawet kolorze, a jak masz Mazdę to widzisz Mazdy itd.

tak szczęśliwe i realnie zakochane
Bardzo prosto - ludzie chcą mieć idealną dziewczynę, a dziewczyny idealnych facetów. Więc ciężko im się w pary połączyć


@fervi: dokładnie + ludzie są EGOISTYCZNI i POWIESZCHOWNI

chcą mieć przede wszystkim osobę która jest atrakcyjna, bo właśnie atrakcyjny partner najbardziej nas wyróżnia i powoduje awans w oczach społeczeństwa

po co laskce przeciętny facet, skoro ona sama zarabia, sama się utrzymuje, ma każdą dowolną usługę od mechanika, po biuro podróży na telefon
@mirko_anonim: czekaj, rozwalę ci mózg, są też szczęśliwe pary, które nie prostują na ig tylko cieszą się związkiem, a zdjęcia wrzucają w ramki, a nie internet. To jest po prostu bardzo dużo ludzi, jedni ładnie wyglądają na ig, a w domu mają piekło, inni ładnie wyglądają na ig i tak samo wygląda ich związek za zamkniętymi drzwiami i myślę, że znajdziesz każda inną konfigurację, która wymyślisz, bo miliony ludzi są w
@Noonecares123: Raczej trafiłaś- te wszystkie szczęśliwe pary na pokaz, idealne małżeństwa w mediach społecznościowych na zdjęciach często się nie dogadują, kłócą czy wypalają i rozwodzą.
Zresztą jakbym myślał poważnie o związku z kobietą to raczej kazałbym jej ustawić profil na instagramie jako prywatny xD Przeciętna dziewczyna ma tam tyle ofert matrymonialnych, że to stał się darmowy portal randkowy- wiadomo, że scam i spermiarzy, oraz #!$%@?ów dużo, ale lepiej nie kusić losu
@mirko_anonim Przegrywy tak twierdzą, ponieważ muszą tak twierdzić, żeby ich model świata mógł funkcjonować. Zauważyłem, że jednym z ich głównych dogmatów jest to, że tylko mężczyzna bardzo przystojny lub bogaty może liczyć na prawdziwą miłość i porządanie ze strony kobiet. Dlatego jeśli widzą chłopa przeciętnego/biednego/brzydkiego z kobietą to logicznym następstwem ich przekonań będzie założenie, że oni wcale nie są szczęśliwi i tylko tak udają
@Nowystaryziel: mam Instagrama z 3 zdjęciami z czego 2 to kot, ale nie spotykam się z tym, żeby ludzie pisali do mnie matrymonialnie, ale ja mogę po prostu takim nie odpisywać, jeśli ich nie znam, więc nie potwierdzę ci z pewnością, że ludzie traktują to jako portal matrymonialny. Poza tym rozkazać to możesz psu, ewentualną przyszłą partnerkę możesz o to poprosić i sensownie uargumentować ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Noonecares123: W sumie gdyby chłopak miał konto na portalu typu datezone, erodate, zbiornik, ect to też mogłabyś poprosić, żeby usunął bo rozkazywać to można psu? Większość par, które już są w związku na poważnie tak robią, więc coś w tym musi chyba jednak być? xD Profile dostępne dla znajomych i nikogo więcej.
@Nowystaryziel: mówimy o portalu społecznościowym jak instagram, który ludzie traktują inaczej niż powinni, a nie o portalu stricte randkowym, na Facebooku też mogą simpić i tak poprosiłabym, bo nawet jeśli sam się nie ogarnie, że wypadałoby to nie jest moim zwierzątkiem, żeby mu rozkazywać, jest odrębną jednostką z własnym mózgiem i może zgodnie z moją prośbą wprowadzić zmiany w swoim profilu lub konkretne profile usunąć, ale nie mam prawa go do