Wpis z mikrobloga

Nie ma nic bardziej wieśniackiego niż rubaszne żarty takich zboków.


@WielkiNos:
Żarty starych Grażyn o "młodym mięsku", "ćwiczeniu młodego uja na starej piczy" czy "przytulaniu się do "mamusi"".
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja też znam takiego starego satyra ()
Wujek Paweł - robił pałeczki z kurczaka na grillu, do tego #!$%@?. Pyta się dziewczyny swojego syna:

Madzia, a ty jakie lubisz pałeczki? Grube czy cienkie? Bo ja tu mam takie pałeczki, co mój syn nie miał nigdy, hehe

Cieszę się, że za dzieciaka trafiłem go lalka barbie wyrzuconą przez okno prosto w czoło ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
na szczęście grażyny rzucają takie żarty 37 razy rzadziej od Januszy.


@Iliilllillilillili:
A to spoko. Podrzucisz linka do tego opracowania naukowego, chętnie poczytam?
Czyli, że wystarczy, że faceci będą rzucać takie żarty 37 rzadziej i wtedy będzie akceptowalnie?
  • Odpowiedz
@Polinik czekałem na ten sprytny komentarz o "opracowanaich naukowych", bo bardzo dobrze wiesz, że takich nie ma/ciężko je znaleźć, a liczbę specjalnie dałem z dupy.

ale tak, jestem pewien, że grażyny robią to rzadziej. i oczywiście nie czyni to tego akceptowalnego, ale pokazuje skalę problemu :)
  • Odpowiedz
@Polinik osobiście nigdy nie słyszałem żeby stare Grażyny mówiły coś takiego na głos, za to słyszałem jak budowlańcy mówili takie rzeczy do moich koleżanek z gimnazjum wracających ze szkoły (największy wstyd był taki, że akurat pracowali przy ociepleniu mojej chaty, wysprzęgliłem się u kierownika i przestali)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: to nie "spermiarstwo" tylko jakieś januszostwo buraków starej daty, troglodytów, wieśniaków totalnych - młodzi to by o OF pytali i bliczka chcieli wysyłać xd
  • Odpowiedz
@Polinik: na pewno Grażyny rzucają takie teksty na żywo z tą samo częstotliwością, co panowie xD. Nie zliczę ile razy nie mogłam przejść spokojnie koło jakiejś budowy, bo zaczynał się festiwal #!$%@?.

Tekst, że młody #!$%@? sie ćwiczy na starej piczy, tak samo słyszę częściej od facetów xD
  • Odpowiedz
@somskia: Te opowieści przypominają mi wynurzenia mojej podstarzałej ciotki, której ewidentnie brakuje bolca. Ją to zawsze ktoś molestuje, zawsze ktoś się na nią patrzy. Ostatnio opowiadała jak jak szedł za nią groźny zboczeniec kiedy wracała do domu - co prawda z opowieści wynikało że to po prostu facet spacerował z psem i akurat spotkała go koło zarośli, bo przecież na pewno wcale nie chodziło o to że chciała wszystkim zakomunikować jaka
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jestem trochę spermiarz, ale zawsze mierziły mnie tego typu teksty. Co innego jak (młody!) rówieśnik uczu się na nastoletniej koleżance czego nie mówić, co innego członek rodziny. Bym się chyba ze wstydu spalił :P.
  • Odpowiedz
osobiście nigdy nie słyszałem żeby stare Grażyny mówiły


@Jezus_z_Galileii: słyszałem wielokrotnie. Np. jak pewna babcia, którą znam, powiedziała do swojej wnuczki (!!!) kilka razy, której zaczęły rosnąć piersi, że ona w jej wieku dawała się macać innym i faceci chętnie przychodzili pomiętosić i na pewno patrzą na jej cycki.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Spermiarstwa jest pełno, raz do mojej dziewczyny podczas spaceru jak pies ją w twarz polizał kiedy go głaskała (nie komentuj tego xDDD) rzucił, czy może i jego też by tak polizała (już pomijam fakt, że liżącą stroną był pies). Próbował ją zaczepiać jeszcze. Żałuję że mnie przy tym nie było, bo bym rozgonił spermiarza.

Rozmawiałem z nią o takich sytuacjach i się cholernie często zdarzały w przeszłości. Na szczęście rodzina
  • Odpowiedz
  • 22
Następna historia która nigdy się nie wydarzyła.


@Pedator to że ty tego nikomu nie robiłeś nie znaczy, że nie ma facetów, którzy to robią. Nie bądź ignorantem. Praktycznie każda kobieta przeżyła w życiu jakąś formę tego co na screenie. Sama miałam takich sytuacji mnóstwo.
  • Odpowiedz