Wpis z mikrobloga

@discoBambo: co rozumiesz przez rok Linuxa Linux jest wszędzie android to linux w banku jest linux!!!! Doeudukukuj się windows nigdy nie był dedykowany programistom ui specjalistom czy uniesz wymienić kernela???? Nie bo to jest ukryte przez Windows żeby sekretarka się nie przestraszyła. Konsila cmd?? Nie rozśmieszaj mnie to jest proteza linuxa, gdzie możesz zrobić wszystko a w windows?? To tyle z mojej strony i mam już dość tych laików którzy ledwo
  • Odpowiedz
Co ty #!$%@?? Windowsem pół enterprise stoi. a bash to proteza przy powershellu


@sexlord: nie pamiętam konkretnych danych ale top 1 000 000 webowek to 97% linux, top 500 super komputerów to 100% linux, a ogólnie to większość enterprise to linux/Unix. Ogólnie to windows jest niszowy w kwestii enterprise
  • Odpowiedz
@sexlord: chyba żartujesz wróć do szkoły:) bo ja mam wykształcenie informatyczne wyższe i takie dyrdymały dyletantów nie robią na mnie wrażenia :) zrób sobie format windows hahah bo jak się zawiesi to tyle zrobisz. A linux może wszystko nawet kazdym wiatraczkiem możesz sterować na obudowie wysyłając odpowiednie procedury do procesora (ambleser) - mówi ci to cos?? Po co pytalem tzw. pytanie retoryczne :) wracaj do swojej konsoli cmd dziecko
  • Odpowiedz
@kutafonixor: No nie powiedział bym, całe zarządzanie userem stoi na Windowsie Server bo Active Directory a LDAP tym tylko skromny wycinek stacku.

bo ja mam wykształcenie informatyczne wyższe


@Czerwony_jak_WIG20: niż posiadana wiedza

A linux może wszystko nawet kazdym wiatraczkiem możesz sterować


To zależy od mobo a nie od systemu.

procedury do procesora (ambleser)


Siadaj dwója. Nie procedury a jak już to rozkazy i nie ambleser tylko Asembler jak już

zrób
  • Odpowiedz
@sexlord: chłopie sprawdź sobie różne portale fachowe w internecie i się nie ośmieszaj bo to co wkleiłeś to jest kompuer świat albo gorzej :) moje zarobki miesięczne dzięki zdobytej wiedzy już dawno przekraczają medianę (wiesz co to jest???) wynagrodzeń w Polsce i kończę tę dyskusje bo właśnie wskakuje nowy case :) ty pewnie nawet nie wiesz co to znaczy no ale trzeba było uczyć się angielskiego to byś nie siedział na
  • Odpowiedz