Wpis z mikrobloga

a co jest do słuchania i robienia po swojemu na rozmowie o pracę?


@OCIEBATON:
No jak nawet rozmowy o pracę nie jesteś w stanie ogarnąć to na magazyn się też nie nadajesz.
Jeśli zostałeś zaproszony na rozmowę to znaczy, że rozważali zatrudnienie cię - tylko prawdopodobnie #!$%@?łeś rozmowę.
Jeśli dostałeś info, że jesteś za mądry to był eufemizm i chcieli ci delikatnie dać do zrozumienia, że może się za bardzo mądrzysz.
nie dostałem żadnego tekstu że jestem za mądry.

@OCIEBATON:
To jaki dostałeś odzew na rozmowie? Była w ogóle jakaś rozmowa?

Sam to stwierdziłem xd

Na jakiej podstawie? Wiesz chociaż jaka jest definicja mądrości? Wiesz jakie są wymagania na magazyn?
PS: Zauważyłem, że praktycznie w każdej wypowiedzi masz xd. W realu też jesteś taki figo fago?
@brass Nie wiem czego się wszyscy tak uczepili OPa. Przecież on nie gardzi magazynami i nie uważa się za lepszego. Zaznacza, że na nie intensywnie aplikuje, ale po prostu nie dostaje odpowiedzi zwrotnej. W przypadku, gdyby to była jakaś praca specjalistyczna, to można domniemywać, że może za słabe doświadczenie, za niskie kompetencje, ale na magazyn w teorii przyjmują każdego jak leci, czasem wręcz z ulicy. Zaraz pewnie ktoś napisze, że może ma
@koniecswiatajestbliski:

Tutaj należy rozgraniczyć dwie kwestie - zostać przyjętym do biura oraz radzić dobrze sobie w biurze. Na każde guanostanowisko nawet w największym Januszexie jest masa chętnych i rekruterzy wtedy odrzucają często na zasadzie "niby spoko, ale ten kiedyś pracował na magazynie, więc tak średnio pasuje". Powiedzmy z 30-stu chętnych zostaje zatrudniona jedna, ale to wcale nie oznacza, że pozostałe 29 się nie nadawało, bo na bank by sobie dobrze poradziło,
Młoda, ambitna osoba = zbyt dużo myślenia, mniejsze posłuszeństwo, wskazywanie na absurdy firmy, podjudzanie innych pracownikow i tak dalej. "Za mądry" to tutaj skrót myślowy, a nie oznaka dużego ego.


@GoddamnElectric:
Pisałem już o tym, ale Op twierdzi, że sam sobie wymyślił takie określenie.
Młoda osoba jest niekoniecznie ambitna. Miałem do czynienia w niedawnym okresie z młodymi, którzy się kompletnie nie nadają do żadnej pracy i nie chodzi o ambicje. Raczej