Wpis z mikrobloga

@MatPL1122: Policja to już wielokrotnie udowodniła że każdy pomiar jaki robią zawiera lecenie w #!$%@? - iskry bez homologacji, inne radary używane niezgodnie ze specyfikacją typu w deszczu, z ręki itp, pomiar prędkości radiowozu na widerejestratorze jako podstawa do mandatu, fałszujące narkotesty, alkomaty bez kalibracji, kamerki osobiste dziwnie wyłączające się podczas interwencji - dosłownie na wszystkim byli łapani.
I mamy wierzyć, że nagle każdy jeden pomiar będzie rzetelny? Przecież to idealna
że w większości państw europejskich od 0.5, dopiero zaczyna istnieć problem jazdy po alko.


@MatPL1122: Jak już zaczynamy o krajach Europejskich to oprócz Polski samochód konfiskują jeszcze w 12 krajach. Limit 0,5 promila obowiązuje w 5 krajach + w 3 krajach limit ten jest jeszcze niższy. Oznacza to że tylko w 4 krajach limit do konfiskaty jest wyższy. A w Polsce konfiskuje się od 1,5 promila.

A to że rodzinka ma
Ile macie sytuacji w roku, gdzie prowadzicie samochód mają 1.5 promila alkoholu we krwi, że tak bardzo boicie się konfiskaty?


@WypadlemZKajaka:

Zabieranie prawa jazdy nie sprawiło, że alkusy przestały jeździć i tak samo zabieranie samochodu nie sprawi, że alkusy przestaną wsiadać za kółko. Będą kupować tańsze gruzy, których nie będzie szkoda stracić ¯\(ツ)/¯
a ja nie wierzę w uczciwość policjantów, szczególnie w tzw Polsce powiatowej.

Jak będzie zamówienie na jakąś lepszą furę to zrobią z ciebie pijanego na papierze i miłego odwoływania się.


@Hylfnur: Dobrze że mordercy z ciebie nie robią xd
ale wiesz, że kierowcy samochodów firmowych będą musieli wpłacić do skarbu państwa równowartość tego auta + ew. nawiązka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OrzechowyDzem: No i zajebiście, może to ich zniechęci do siadania za kierownicę po pijaku ()
Dlaczego nie może być jak w Niemczech dopuszczalne do 0.5?


@Bosayerba: bo wtedy by dużo ludzi jeździło z limitem 0,5. Nie wiesz że dla Polaka to tylko sugestia? Dlaczego w ogóle rozmawiamy na ten temat? Proste, piłeś, nie jedź. Albo wezwij taksę, jedź komunikacją miejską czy poproś kogoś żeby Ci zawiózł dupę.

A jeśli nie potrafisz nie pić, to znaczy że masz problem. I polecam zgłosić się do specjalisty.

odpowiednio kalibruje
@WypadlemZKajaka: ja jestem uzależniony od jeżdżenia z 1,5 promila. Nawet mam wsadzony areometr do dupy na stałe, żeby nie przebić, ani nie za mało mieć. Po wprowadzeniu tego zakazu planuję kupić na szrocie 10 aut za 500zł, ale na chodzie i jeździć nimi. 500zł to jeszcze nie taka strata, jak ma się tak osobliwe hobby.
@WypadlemZKajaka Raz policja mnie zatrzymała i miałem ponad 2 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie wiem kto miał większe zdziwienie ja czy Policjant, że tak trzeźwo gadam. Dodam, iż nic nie piłem a po 15 minutach alkomat wskazał 0. Winny był zimowy płyn do spryskiwaczy:)
@Rachey: przynajmniej się ujawniłeś w końcu, a nie udajesz 'zatroskanego bezpieczeństwem obywatela' :⁠-⁠) wstydu nie macie... jedź do matuszki Rosji, tam jest za to prawdziwa wolność, możesz #!$%@?ć na trzeźwo i po pijaku bez konsekwencji, jak Pan Bóg czy Korwin nakazał.