Wpis z mikrobloga

@zenon_z_chorzowa1: a kiedy wychodzisz spotkać się ze znajomym, to mówisz "zakładam adidasy i zaraz będę"? Raczej użyjesz słowa "buty", bo "adidasy" określa rodzaj obuwia, który w tym przypadku jest kompletnie nieistotny. Tak samo jest, kiedy robisz zdjęcie: robisz je telefonem, a nie iPhonem.

Poza tym "adidasami" można nazwać buty z bazaru, bo chodzi o fason, a nie o markę. Swojego Xiaomi raczej iPhonem nie nazwiesz, więc analogia z dupy.
@nabrzmialy: niestety mylisz se, w Moim regionie, telefonem sie dzwoni a nie robi zdjęcia i jako ze mam wszystko z Apple, to zwracając sie do zony, nie mowie, podaj mi tablet, tylko podaj mi asjpada, moje dzieci tez proszę o zabranie swojego ajfona, albo przestanie grac na Nintendo, a nie na konsoli.

Nikt w moim otoczeniu nie używa tych slow aby sie chwalić, jeśli ktoś to tak odbiera to musi mieć
@lukiboss: nikt tez nie mówi wezmę swojego iPhone’a 15 ultra 128 GB, ale mówi ajfona, nikt nie mówi air max plus ten, ale mówi adidasy. nawet w domu jak chce wyczyścić zonie buty przed wyjściem i spytam w czym wychodzi, to powie, w tych białych lacostacvh, nie ma tutaj ani grama chwalenia sie, ale skoro ma 50 par butów w garderobie to jak ma mi inaczej powoiedziec o które dokładnie chodzi?
@ziiemniiak @ipkis123 @nabrzmialy

Androidziarze klasycznie zesrali się na ajfoniarzy pod memem który w zaden sposób nie mówi o żadnej stronie z wojenki XD jesteście uroczy z tym swoim fetyszem #!$%@? o użytkownikach innych telefonów. Jak czytam takie posty to mam wrażenie, ze jak wstajecie rano i sprawdzacie godzinę na telefonie to za każdym razem wzdychacie, że to nadal nie iPhone, wiec chociaż cos #!$%@? w internecie na temat użytkowników innego telefonu. Niech