Wpis z mikrobloga

@Fortyk: @Lordon to to jest pół biedy, znam iphonowca, którego jak zapytałeś o godzinę to Ci mówił "czekaj, już sprawdzam na moim IPHONIE" miał zrobić zdjęcie to "już robię moim IPHONEM"... no patologia umysłowa
  • Odpowiedz
@lukiboss: jak mówi że zakłada adidasy, to też lejesz ze się chwali marka?
Te słowa przeszły już do mowy, bo nikt nie mówi smartfon czy telefon, tylko pixel, iPhone.

To nie wynika z chwalenia się, ale to że to dostrzegasz wynika z tego że pęka Ci dupka z zazdrości.
  • Odpowiedz
@lukiboss to widocznie znasz jedną osobę posiadającą iPhona, oni tak wszyscy mówią. Nie ma laptopa jest mac, nie ma telefonu/smartphona jest iPhone. O zegarku zapomnij, jest Apple watch (w tym wypadku dodają firmę)
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: a kiedy wychodzisz spotkać się ze znajomym, to mówisz "zakładam adidasy i zaraz będę"? Raczej użyjesz słowa "buty", bo "adidasy" określa rodzaj obuwia, który w tym przypadku jest kompletnie nieistotny. Tak samo jest, kiedy robisz zdjęcie: robisz je telefonem, a nie iPhonem.

Poza tym "adidasami" można nazwać buty z bazaru, bo chodzi o fason, a nie o markę. Swojego Xiaomi raczej iPhonem nie nazwiesz, więc analogia z dupy.
  • Odpowiedz
@nabrzmialy: niestety mylisz se, w Moim regionie, telefonem sie dzwoni a nie robi zdjęcia i jako ze mam wszystko z Apple, to zwracając sie do zony, nie mowie, podaj mi tablet, tylko podaj mi asjpada, moje dzieci tez proszę o zabranie swojego ajfona, albo przestanie grac na Nintendo, a nie na konsoli.

Nikt w moim otoczeniu nie używa tych slow aby sie chwalić, jeśli ktoś to tak odbiera to musi mieć
  • Odpowiedz
@lukiboss: nikt tez nie mówi wezmę swojego iPhone’a 15 ultra 128 GB, ale mówi ajfona, nikt nie mówi air max plus ten, ale mówi adidasy. nawet w domu jak chce wyczyścić zonie buty przed wyjściem i spytam w czym wychodzi, to powie, w tych białych lacostacvh, nie ma tutaj ani grama chwalenia sie, ale skoro ma 50 par butów w garderobie to jak ma mi inaczej powoiedziec o które dokładnie chodzi?
  • Odpowiedz
  • 11
@ziiemniiak @ipkis123 @nabrzmialy

Androidziarze klasycznie zesrali się na ajfoniarzy pod memem który w zaden sposób nie mówi o żadnej stronie z wojenki XD jesteście uroczy z tym swoim fetyszem #!$%@? o użytkownikach innych telefonów. Jak czytam takie posty to mam wrażenie, ze jak wstajecie rano i sprawdzacie godzinę na telefonie to za każdym razem wzdychacie, że to nadal nie iPhone, wiec chociaż cos #!$%@? w internecie na temat użytkowników innego telefonu. Niech
  • Odpowiedz