Wpis z mikrobloga

Tym wszystkim, którym zobojętniała wojna, polecam obejrzeć 20 dni w Mariupolu. Ruskie g**** i polskie g*jady rozmydlają temat, chcą żebyśmy się znudzili tym tematem. Warto sobie przypomnieć rodziny z dziećmi uciekające ze swoich domów pod ostrzałem ruskiego ś*****a, których nagle całe życie legło w gruzach. Bezsensowną śmierć ludzi ginących w imię idei ruskiego miru, a raczej miru hiva, smrodu i odczłowieczenia.
#wojna #ukraina

SzybkieSondy - Tym wszystkim, którym zobojętniała wojna, polecam obejrzeć 20 dni w Ma...

źródło: 4122_SG_096

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: Bardzo jestem ciekaw ile ruskie śmiecie zamietli pod dywan i ile zbrodni nigdy nie ujrzy światła dziennego. Na 4chanie kiedyś trafiłem na filmik z Mariupolu z śmiejącymi się ruskimi/czeczenami w roli głównej w ruinach jednego z osiedli z ludzmi krzyczącymi w tle, za cholerę nie mogę tego znaleźć
  • Odpowiedz
trzeba w ogóle cokolwiek nam w Polsce przypominać


@prawda_w_moskwie:

.....
Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.

  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: Troche to wszystko naiwne dla mnie. Troche jak dzieci, ktore obejrza Karate Kid i chca zostac karateka.
Oczywistym jest ze ruska swolocz to najgorszy typ mentalnosci jaki wystepuje na planecie, ale tez prawda jest ze wielu ukraincow tez ma taka mentalnosc.
Ba! Ja spotkalem nawet tutaj w Polsce ukraincow, ktorzy popieraja Putina.
Znam osobiscie kilka fajnych osob z Ukrainy, co nie znaczy ze nie trafi sie tez jakis idiota.
Po
  • Odpowiedz