Wpis z mikrobloga

Wystawiłem opinie firmie i zacząłem dzisiaj dostawać takie wiadomości jak poniżej.

Plus kilka innych tekstów, że słono zapłacę, że mnie znajdzie itd.

Czy to się nadaje do zgłoszenia na policję?

Dodam że był przed chwilą w mieszkaniu w którym wykonywał usługę i wystraszył majstra który tam pracuje. Mówił, żeby mi przekazać, "że mnie szukają".

Pierwszy raz mam taką sytuację. Rozwiązalem z gościem umowę za porozumieniem stron po tym jak schrzanil robotę, miał oddać 100% kasy i przestał się odzywać, więc wystawiłem opinie na Google i Fb.

#policja #pytanie #prawio
PanLodowegoOgrodu - Wystawiłem opinie firmie i zacząłem dzisiaj dostawać takie wiadom...

źródło: image_picker_3068FF73-EE6C-4696-AC96-6B2A7A4BDD8D-40606-0000127C17DE9A24

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej @uzytkownik_wykop_pl @giga_jablecznik @heniek_8 @dobryziomek2137 @fizzly @MasaUpadlosciowa @JuanPabloMarcelo @powsinogaszszlaja @Hylfnur @quesadillaJEDZENIE @enzomatrix @panpegin @johny-kowalski @normalne_dziecko @Werdna @tnorek @Pracuje_zdalnie_chyba @mk321 @MirkoMax @Lambo994 @Bover @Pracuje_zdalnie_chyba @Lambo994 @OddajButa123 @D00D00 @SpaceMonkey @thewickerman88 @Dwudziestydrugi @camelinthejungle @ZielonaOdnowa @Heroina340 @camelinthejungle

Nie poleciała odmowa wszczęcia, więc cieszę się.
Nawet jak nic z tego nie wyjdzie, to typ będzie maglowany przez policję i to już będzie dla niego jakimś ostrzeżeniem.

Teraz wybieram się drugi raz, żeby zgłosić oszustwo, nadal wisi mi
PanLodowegoOgrodu - @BiuroInterwencjiObywatelskiej @uzytkownikwykoppl @gigajablecznik...

źródło: ll

Pobierz
  • Odpowiedz