Wpis z mikrobloga

Wystawiłem opinie firmie i zacząłem dzisiaj dostawać takie wiadomości jak poniżej.

Plus kilka innych tekstów, że słono zapłacę, że mnie znajdzie itd.

Czy to się nadaje do zgłoszenia na policję?

Dodam że był przed chwilą w mieszkaniu w którym wykonywał usługę i wystraszył majstra który tam pracuje. Mówił, żeby mi przekazać, "że mnie szukają".

Pierwszy raz mam taką sytuację. Rozwiązalem z gościem umowę za porozumieniem stron po tym jak schrzanil robotę, miał oddać 100% kasy i przestał się odzywać, więc wystawiłem opinie na Google i Fb.

#policja #pytanie #prawio
PanLodowegoOgrodu - Wystawiłem opinie firmie i zacząłem dzisiaj dostawać takie wiadom...

źródło: image_picker_3068FF73-EE6C-4696-AC96-6B2A7A4BDD8D-40606-0000127C17DE9A24

Pobierz
  • 88
@Jamniki2: Pod warunkiem, że trafisz na obsranego i mało kumatego. Ktoś ogarnięty zrobi Ci sprawę w sądzie o odszkodowanie za pobicie, zniszczenie mienia, szkody wyrządzone na psychice i zapłacisz więcej niż odzyskałeś bandyckimi metodami. Nie wspomnę już o tym, że latami możesz być za to ciągany po sądach, dostać zawiasy i wtedy nikt normalny w żadnej cywilizowanej pracy Cię nie zatrudni. To nie lata 90-te, że rządzą jakieś łyse łby i
a przynajmniej tego się trzymaj zgłaszając policji bo mogą kombinować żeby zbagatelizować i spławić


@thewickerman88: Na to musi się przygotować. I na komendę najlepiej iść z dyktafonem, jak kumpel kiedyś chciał zgłosić groźby karalne to go psiarscy zamotali tak że chyba nawet w końcu oficjalnie nawet nie przyjęli zgłoszenia
@PanLodowegoOgrodu budowlańcy to patola i oszuści jakich mało. Przykro mi że spotkałeś się z aż tak skrajnym przypadkiem, ale tacy też są. Idź z tym na bagiety a jeśli Ciebie stać, to od razu do prawnika. Gość cwaniakuje, bo pewnie nie raz mu się udało wyłudzić bez konsekwencji w ten sposób od ludzi pieniądze za robotę której nie wykonał lub spartolił
Należy założyć, że niektórzy ludzie mogą być niezrównoważeni i niebezpieczni dlatego nigdy bym (na wszelki wypadek) nie pisał pod swoim nazwiskiem negatywnych opinii w internecie ze zwykłej obawy o rodzinę, siebie, mienie.
@camelinthejungle ale co on ma #!$%@? wyjaśniać xdd nigdzie nie napisal, ze zrobi mu krzywdę, czy cokolwiek innego.

Ja z Policja mialem nie raz do czynienia, nawet nie beda chcieli tego przyjac, bo niby na jakiej podstawie? Bo napisal ktos, ze "czas pokaze"?