Wpis z mikrobloga

Z tą zmianą definicji gwałtu pędzimy w zawrotnym tempie w stronę Hiszpanii. Już wkrótce to ty będziesz musiał udowadniać, że miałeś zgodę, a nie kobieta, że została zgwałcona. W zeszłym tygodniu skierowanie prac do komisji poparły WSZYSTKIE partie w Sejmie.

A teraz was zastrzelę. Wiecie, że w Hiszpanii zakazany jest tzw. catcalling, czyli zaczepianie kobiet na ulicy czy np. gwizdanie na nie. I uwaga - dotąd było to wykroczenie, obecnie jest to przestępstwo (!!!).

Piękny świat lewicowych marzeń.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn #polska #prawo #ciekawostki
  • 370
  • Odpowiedz
le jak w ogóle można wychodzić z założenia, że kobietę która jest kuso ubrana można zaczepiać, zgwałcić, napastować ją? Dla mnie to jest niepojęty tok myślenia. To tak jakby facet który założy obcisłe spodnie przez które odznaczają mu się genitalia dawał przyzwolenie na to, żeby go za nie łapać, nagabywać albo sypać sprośnymi tekstami. Jak można w ogóle tak myśleć?


@Alzena: Nie wiem ale możesz nam powiedzieć bo nikt oprócz ciebie
  • Odpowiedz
@Alzena: skoro jest tak źle to ile razy musiałaś z tego gazu skorzystać? Podaj jakiś dowód że ekipa budowlana dokonała gwałtu przechodzącej obok kobiety, osobiście nie kojarzę ani jednego artykułu o tej treści. Mam uzasadnione podejrzenia że Twoje ataki wynikają bardziej z kompleksów i syndromu oblężonej twierdzy zbudowanego na medialnej propagandzie dotyczącej osaczonych i uciskanych kobiet.
  • Odpowiedz
A teraz was zastrzelę. Wiecie, że w Hiszpanii zakazany jest tzw. catcalling, czyli zaczepianie kobiet na ulicy czy np. gwizdanie na nie. I uwaga - dotąd było to wykroczenie, obecnie jest to przestępstwo (!!!).


@Kapitalista777:
brass - >A teraz was zastrzelę. Wiecie, że w Hiszpanii zakazany jest tzw. catcalling,...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
@Alzena

@kosmita poza tym twoja córka mogłaby być już dorosłą kobietà i ubierałaby się jak chce - chodzi o sam fakt czucia się bezpiecznie na ulicach. Jak wracam z roboty po zmierzchu i widzę idącą z naprzeciwka kobietę - nie mam żadnego stresu. Gdy widzę idącego faceta z automatu zaciskam w kieszeni dłoń na gazie pieprzowym.


To nie wyściubiaj nosa poza granice, bo Polska pod tym względem we wszelkich statystykach figuruje jako
Slavcel - @Alzena
@kosmita poza tym twoja córka mogłaby być już dorosłą kobietà i ubi...

źródło: temp_file1773118537151682901

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Hiszpania jest w zasadzie daleko od zagrożeń z zewnątrz, to jej to tam wiszą prawa człowieka. Mam spore wątpliwości czy w razie najazdu innego silniejszego państwa obrona była by skuteczna. Wprowadzanie takich przepisów w kraju frontowym jest hiper ryzykowne. Bo niestety fałszywe oskarżenia istnieją i właśnie przez tą ustawę mogą się bardzo zwiększyć, bo przecież i tak za to nie ma kar to co im zależy
  • Odpowiedz
czyli kobieta nie może nosić szortów i topu tak jak mężczyźni. Tzn. może, ale wtedy nie może mieć pretensji o jakichś oblechów.


@Tymajster: przestań manipulować. przeczytaj sobie komentarz @PiersKurczaka który wszystko wyjaśnił. w skrócie: może mieć pretensje do oblechów za bycie oblechami i do siebie za brak zdrowego rozsądku.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: większość pobić to na własne życzenie tych facetów, albo kibole innej drużyny albo koleś chcąc zarobić zaczął współpracować z mafią albo jakimiś innymi kryminalistami, pożyczać od nich pieniądze i potem nie oddawał x czasu
  • Odpowiedz
@Alzena: wyobraź sobie, że masz córkę. Wyobraź sobie, że ludzie wymyślili sztuki walki, noże, kije i wierz mi lub nie, z niejedną laską się biłem w ramach treningu i niejedna mi łomot spuściła. Oczywiście bez feministycznych wymiotów typu "godnyś pogardy, bo przegrałeś" tylko... no zgaduj. Tak, przytulenie. Za dobrą walkę. Z chłopem też! I poklepanie po plecach, bo czemu nie ;)
Tylko trzeba żyć w zdrowej społeczności, a nie dawać się
  • Odpowiedz
Ktoś sprawdził te fantazje OPa?

Już tutaj ludzie w ogóle zapomnieli, że OP to kryptopisowiec i jego narracja zawsze jest zgodna z narracją partii słusznie odsuniętej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
większość pobić to na własne życzenie tych facetów


@AlienFromWenus: o, to jak z gwałtami.
I nie, nie uważam tak, pokazuje po prostu jak kretyńsko niski stał się poziom twojego trollingu.
Swoją drogą Polska właśnie sprowadza ludzi z tzw. krajów gwałcących, więc zaraz będziecie wspominać te paranoje które miałyście kiedy nasz kraj był na końcu tabelki o gwałtach.
  • Odpowiedz
@Alzena: Oni będą mieć w dupie jak tobie stanie się krzywda. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napiszą ci żebyś po gwałcie nie zgrywała ofiary i elo. Przejmujesz się opinią debili którzy w większości nigdy nie byli i nie będą molestowani bo nikt chłopa z bębnem na metr do przodu nie chce ruszyć. Ty natomiast jesteś w peaku i przyciągasz uwagę chłopców. Co jest normalne natomiast mogą być z
  • Odpowiedz
większość pobić to na własne życzenie tych facetów


@AlienFromWenus: Z pewnością kibole zgłaszają jak się między sobą biją, policje na pobicie xD
Na tej samej zasadzie ja mogę powiedzieć, że większośc gwałtów to na życzenie kobiet, bo szły po zmroku, w zbyt obcisłych ciuchach.
  • Odpowiedz
Zaczepianie kobiet na ulicy jest zabronione? A jest tam jakaś definicja "zaczepienia"? To jak tam się ludzie mają poznawać? Gdybym 10 lat temu nie zaczepił na ulicy pewnej dziewczyny to dziś nie miałbym rodziny.
  • Odpowiedz
Gdy widzę idącego faceta z automatu zaciskam w kieszeni dłoń na gazie pieprzowym.


@Alzena: Jeśli masz takie zaburzenia, to żadne prawo nie da Ci poczucia bezpieczeństwa.

kilka z brzegu przykładów pięknych, niewyzywających sukienek.


Nie powiedziałbym, że niewyzywających, na jednym zdjęciu dodatkowo kobieta odsłania udo. Kolorystyka jest mocno zwracająca uwagę. Krój też mocno podkreśla figurę. Jeśli ktoś zakłada takie sukienki jak te dwie ostatnie, to na pewno chce zwrócić na siebie uwagę,
  • Odpowiedz