Wpis z mikrobloga

350KG MARTWY CIĄG! Jak zabawka... Trzystapiędziesięcio kilogramowa zabawka ( ͡ ͜ʖ ͡)

A dzisiaj miałem słaby dzień LOL. Tym razem akurat nie przez poprzednie treningi, ale życie mnie dopadło, kilka dni większej ilości stresu, co zabrało dzisiaj chęci i motywacje do treningu.

NIE MA WYMÓWEK, TRENING ZROBIĆ TRZEBA.

Rozgrzewka szła tragicznie, inne sprawy w głowie siedziały, nie mogłem się skupić na dźwiganiu, na ciężarze. Próbowałem się mocniej skoncentrować, wmawiać sobie że czuje się świetnie i idzie wszystko łatwo... Ale jakoś zupełnie nie czułem tego ruchu, nie mogłem się odpowiednio nakręcić, jakiś nieobecny byłem.
No ale doszedłem do 310kg, podniosłem i zdziwiłem się, Co tak łatwo!? 330kg też pójdzie! Dołożyłem i zrobiłem 330kg, znowu łatwo.

Ale Czułem że brakuje tej "iskry bożej", tej absolutnej pewności że to podniosłe, nie ważne jak... Jednak widać że ciężar był dla mnie na tyle lekki że i bez tego sobie poradziłem, 350kg poszło gładko :P

I to był właśnie świetny trening mentalny, pomimo naprawdę gównianego dnia, samopoczucia i bez odpowiedniego nastawienia, pobiłem swój absolutny rekord, poszło łatwo i mogę tylko teraz sobie wyobrażać jak by to było gdybym miał dobry dzień... 365kg pewnie bym wciągnał.

Zastanawiam się teraz, jak w tym roku blisko zbliżę się do 400kg w ciągu hmmm.

Cały Trening
Deadlift 350kg x 1
Reverse hypers 6x12
1leg ham curls 4x12
Band AB 4x15

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - 350KG MARTWY CIĄG! Jak zabawka... Trzystapiędziesięcio kilogramowa zaba...
  • 33
XD cały czas tylko ogień, +30kg do PR , bla bla bla

a no koniec roku jak zwykle +2kg do totalu XD


@Swiezy2006: Ale czy ty wiesz że pod koniec poprzedniego roku wróciłem do treningów po przerwie i do tego przestałem być naturalem? I dzięki temu, wygląda na to że treningowo ~1000kg w tym roku będę robił ?

A tutaj ciąg to mój absolutny PR, kiedyś robiłem najwięcej 340kg, dzisiaj 350kg
bardzo dynamicznie z ziemi, ja, jak dochodzę do maksów, największy problem mam z oderwaniem, do kolan powoli wciągam, a ponad kolanem wystrzela w górę. Co polecasz żeby poprawić dół ciągu?


@klefonafide: Wiele rzeczy pewnie kuleje, dlatego jest problem z oderwaniem w klasyku.

Po pierwsze nauka leg drive, tutaj pomoże ciąg z deficytu, deficyt 5cm albo 10cm, więcej nie trzeba. I wykorzystywać w nim nogi to znaczy bardziej "kucać" niż się po
Jaka siła? Jaki łomot? Przecież powszechnie wiadomo, że byle jaki 70kg osobnik trenujący 3 miesiące MŁAJ TAJ, takiego koksa jak ja to usadza dwoma strzałami ( ͡ ͜ʖ ͡)


@IntruderXXL: jakby mu się udało nie oberwać w pierwszej minucie, to jego szanse na zwycięstwo drastycznie rosną :)
czy ty wiesz że pod koniec poprzedniego roku wróciłem do treningów po przerwie i do tego przestałem być naturalem? I dzięki temu, wygląda na to że treningowo ~1000kg w tym roku będę robił ?


@IntruderXXL: jakoś dawno nie śledziłem Twoich wpisów, ale czy to nie było że miałeś zrobić 1000 kg natural? Co się zmieniło? Jak już gdzieś pisałeś to daj link do wpisu