Wpis z mikrobloga

Pomimo to że doktore jest niewątpliwie toksycznym hipokrytą i narcyzem, ale mam cichą nadzieję, że jednak ma trochę z niedocenionego geniusza i nie myli się co tego, że
- Rosja i Chiny są słabe,
- Rosja nie zaatakuje,
- zachód jest zjednoczony, a Bartosiak bredzi
#napierala
  • 8
  • Odpowiedz
@zachariasz-grundbaum: serio? aż potrzebujesz do tego napierały?
- Rosja jest słaba, przecież nie potrafi pokonać tak skorumpowanego państwa jak Ukraina
- Chiny są słabe, jakby były silne to juz by zaatakowały
- Zachód jest zjednoczony, mamy przecież NATO i UE
  • Odpowiedz
@zachariasz-grundbaum: Napierała ma racje w wielu kwestiach. Co do przyczyn upadku I RP i patologii ustroju szlacheckiego też ma racje. Z tym że doktorek jest strasznie skrzywiony na punkcie zachodu, przede wszystkim Francji i traktuje te zachodnie narody jak nieomylne bóstwa którym trzeba robić loda przy każdej okazji
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn: No nie wiem, jak słucham Bartosiaka, to mam lekkiego pietra, jak gada, że Rosjanie się wyrobili na froncie i teraz mogliby jak równy z równym walczyć z Amerykanami i że wkrótce może wybuchnąć wojna o Tajwan, przez którą zabraknie leków, a nawet "śrubek" do sprzętu wojskowego zakupionego przez Polskę w celach obronnych. Mam nadzieję, że to jest rzeczywiście tylko takie straszenie, żeby wpłacali piniążki na to całe jego Strategy and
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn:
- Ukrainę wspieraną na rozmaitych polach przez cały świat zachodni, która od zajęcia Krymu w 2014 roku przygotowywała się na scenariusz inwazji. Ogromny terytorialnie kraj z dużymi zasobami ludzkimi. Poza tym wojna ciągle trwa i ostatnio "nie wygląda to za dobrze dla Ukrainy".
- Ale zayebałeś chłopskim rozumem/mądrością wujasa z wesela jak nie przymierzając sam Napierała
- Tutaj to już tylko mogę dać xD, bo nie piszesz chyba tego poważnie
  • Odpowiedz
@schweizer: tak, tak no napewno xD zapomniałem, że w twoim śmiesznym świecie Ukraina została już zdobyta przez ruskich bo przecież zdobyli Adwijikę o którą walczyli 8 lat xD i zapomniałem, że "trzy dniowa operacja", która trwa już dwa lata nadal trwa xD

Niemcy to nie cały Zachód a Trump nadal nie jest prezydentem

jak masz piszać takie bzdury do mnie to już lepiej nie pisz okej?

ps. a mojego wujka z
  • Odpowiedz