Wpis z mikrobloga

Tldr #zalesie

Jak sb przypomnę jaka patologie wprowadził mój poprzedni szef to xD
to może też moja wina że pozwoliłem sb wejść na głowę

Pierwsza praca w IT po studiach po 9 msc szukania pracy w pandmi w korpo w wwa. Czułem się jakbym złap Boga za nogi . Zacząłem od minimalnej .

Na podwyżkę usłyszałem że on nie dostał to ja też lipa. Mówię że wsyztsko drożeje a on że wszyscy żyjemy w Polsce więc #!$%@?

Mówię że zrobiłem to i to że lepiej mi idzie już praca nauczyłem się technologi znam już lepiej projekt znalazłem błąd w oprogramowaniu i sam zaproponowałem zmianę a on mi wypomniał sprzed pół roku coś jak zaczynałem pracę jakiś błąd i że muszę starać się bardziej

Potrafił powiedzieć że on zostawał po godzinach jak zaczynał pracę a ja mam ciężko zostać i dokończyć coś

Jak potrafiłem go Zagiac to usłyszałem że BARDZO irytuje go w mojej osobie to czy to

Dobry programista to powinien to czy to robić.

Mówię że jestem chory miałem wziąć L4 ale że był w pt to zostałem w pracy i chciałem przez weekend się wykurować to uskyszlslm że jak będę miał dzieci to zobaczę co to bez senne noce i żebym nie narzekał.

Parę razy usłyszałem że nie płaci mi za komentarze tylko za dowożenie oprogramowania
Mimo że byłem zatrudniony przez outsourcing
Po 2 latach finalnie miałem 6 k na rękę xD

Pytałem się czy jest zadowolony z mojej pracy to zawsze mówił że można coś więcej zrobić. Wrócił z urlopu i mnie zwolnił. Powiedział że likwidacja stanowiska.

Dodam jeszcze że w zespole każdy lajkowal jego posty i głośno śmiał się z jego żartów poza mną

Przez takie #!$%@? (bo każdy chce być doceniany w pracy) długo czułem się jak gówno a jak odbierałem wypłatę czułem się jakbym kogoś okradał ponadto czułem że jestem lamus a nie specjalista

#pracait #korposwiat #informatyka #pracbaza #programowanie #programista15k
elozapiekanka - Tldr #zalesie 

Jak sb przypomnę jaka patologie wprowadził mój poprze...

źródło: Want-to-be-a-successful-tech-leader-Heres-how-to-do-it

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bogdan_Koniarz: nie. to wsystko prawda. pochodze z miasta powiatowego i w czasie pandemii zaczlaem prace zdalna. czulem sie jak bog ze moge w korpo w wwa pracowac bo do tej pory tylko na magayznie serwisach i budowie pracowal

dodam od sb ze raz powiedzilem mu ze spoko ze mam szanse sie wykazac w wwa
a on do mnie TO MAM NADZIEJE ZE TO DOCENISZ I WYKORZYATSZ JA

czlowike byl uczony wdziecznosci itp i #!$%@?
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Mój kolega z pracy miał podobne doświadczenia. Planował odejść ale zrobił coś innego, jak wszedł szef to miał na ekranie "Czym jest mobbing i co mogę z tym zrobić". Przełączył ekran jak już szef spojrzał na tyle żeby odczytać kawałek nagłówka. Trochę pomogło, ale i tak finalnie będziesz musiał zmienić pracę raczej
  • Odpowiedz