Wpis z mikrobloga

to może zamiast nakręcać nagonkę na mirko jak na z-banego neuropka przystało napiszesz mu dlaczego jest to błędny tok rozumowania i może prowadzić do niewłaściwych wniosków?


@OlFunkyBastard: Ma typowi co zaspał edukację w podstawówce tłumaczyć 2+2? Ignornatom nic nie trzeba tłumaczyć, bo wytłumaczysz, a i tak powie, że on wie lepiej, ty jesteś tego najlepszym przykładem.

No ale wiadomo łatwiej jest pajacować i szukać poklasku we własnej banieczce niż skonfrontować z
Ignornatom nic nie trzeba tłumaczyć


@d4wid: jedyne co różni ciebie i twojego kolegę od gościa, którego krytykujecie, a właściwie opluwacie, jest wektor waszego fanatyzmu. Normalni ludzie chociaż próbują argumentować. Ciebie to nie dotyczy: agresja, pyskówki, nagonki i głupie obrazki to szczyt twoich możliwości i udowadniasz to praktycznie każdym swoim wpisem. Polityka zrobiła ci sieczkę z mózgu.
@OlFunkyBastard argumentować posty konfiarza, typu "UNJAAAA ZŁA, GLOBALNE OCIEPLENIE NIE ISTNIEJE, BEDE PALIC OPONAMI" was tylko absolwenci zawodówek do Choroszczy się powinno wysyłać i na obowiązkową edukację.
Jeszcze upos będzie pisał, że mi polityka sieczke zrobiła, gdzie ty komentujesz praktycznie każdy post na głównej i masz bordo mitomanie XD
argumentować posty konfiarza, typu "UNJAAAA ZŁA, GLOBALNE OCIEPLENIE NIE ISTNIEJE, BEDE PALIC OPONAMI"


@d4wid: nie każdy Konfiarz ma wpisy na tym poziomie. Jeśli jesteś od niego mądrzejszy to bez problemu powinieneś móc udowodnić mu, że się myli. Ty jednak z jakiegoś powodu nie potrafisz tego zrobić. Ciekawe dlaczego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawid pogódź się z tym, że jedyne co różni cię od najbardziej odklejonych korwinistów to
@Wasky

@PozdroPocwicz: 16 stopni w lutym i to praktycznie cały luty, 1 noc w marcu -1, i już wykopek pisze nie ma ocieplenia. Wam to tylko został gwóźdź w głowie. Zobaczycie 2 tygodnie śniegu i juz odwołujecie ocieplenie. Chłopskie rozumki.


W którym rejonie Polski mieszkasz?
U mnie chyba tylko 2, może 3 dni były z temperatura do 16 stopni, marzec też mam dużo chłodniejszy - kilka mroznych nocy, ostatnio -6 nad
masz bordo


@d4wid: nie mam.

mitomanie


@d4wid: jeśli wiesz co to słowo oznacza udowodnij mi w którym miejscu kłamałem.

Obaj wiemy, że tego nie zrobisz bo po pierwsze nawet jeśli napisałem coś niezgodnego z prawdą to nie robiłem tego celowo i jestem gotów przyznać się do błędu, a po drugie i najważniejsze żeby coś udowodnić musiałbyś posiadać umiejętność argumentacji, a ty jedyne co potrafisz to ujadać z pianą na pysku
@OlFunkyBastard dobra, wracaj tam na główną liczyć murzynów w gta XD. Argumentacja z konfiarzami mogłaby istnieć, gdyby mieli jakiś wpływ w sejmie. Na szczęście można się z was tylko pośmiać, bo jedynie to na głównej możecie krzyczeć.
Bordo rady daje XD
dobra, wracaj tam na główną liczyć murzynów w gta


@d4wid: o widzisz tak właśnie wygląda próba dyskusji z kimś na twoim poziomie. Nigdy nie liczyłem murzynów w GTA w piątą cześć grałem może pół godziny, a moją ulubioną częścią GTA jest San Andreas czyli chyba te najbardziej murzyńskie. Nie masz żadnych argumentów, więc je sobie wymyślasz.

XD


@d4wid: o tym właśnie pisałem.

Argumentacja z konfiarzami mogłaby istnieć, gdyby mieli jakiś