Wpis z mikrobloga

Erudyta, najmądrzejszy, główna enjoyer.


@d4wid: ja wcale nie jestem najmądrzejszy i się za takiego nie uważam. Tylko ty po prostu jesteś dnem. Przez całe życie poznałem tak na żywo tylko jedną osobę, która byłaby na równie niskim poziomie intelektualnym co twój. Tamten osobnik mimo, że był mocno ograniczony to przynajmniej był sympatyczny. Ty nawet tego nie masz do zaoferowania.

Ty myślisz, że ktoś z typem po Chłopskiej Szkole Rozumu w dyskusje
gadaj, gadaj


@d4wid: bawi mnie twój przypadek. Ciekawe czy coś do ciebie dotarło czy mechanizm wyparcia jest jednak silniejszy.

Ej, wstaw znowu kalendarz z cycami spermiarzu


@d4wid: spokojnie wstawię ale do adwentu jeszcze trochę czasu zostało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OlFunkyBastard przegrywek z głównej chwali się, że kogoś poznał? Rozmawiałeś z nim od razu o postach z cycami z wikop? Tak, biały hetero samiec XD le spermiage. Baw się baw spermiarzu, z tymi z głównej najbardziej się dogadujesz, nie przeszkadzam już. Miłego walenia konia na wykopie!
przegrywek z głównej chwali się, że kogoś poznał?


@d4wid: gdzie ja się czymkolwiek chwalę i co wskazuje na to, że to ja jestem przegrywem, a nie ty? Znów nie mając argumentów tworzysz jakieś alternatywne rzeczywistości, które funkcjonują tylko w twojej głowie.

Miłego walenia konia na wykopie!


@d4wid: znów ten brak argumentów i wymyślanie alternatywnej rzeczywistości.

Jak tam pokażesz jakiś wpis w którym nie zachowujesz się jak totalny degenerat i prowadzisz
Jak tam pokażesz jakiś wpis w którym nie zachowujesz się jak totalny degenerat i prowadzisz normalną dyskusję na argumenty z kimkolwiek o jakichkolwiek poglądach?


@OlFunkyBastard: jakbyś czytał ze zrozumieniem, to pisałem wyżej, że z wami - miłośnicy głównej, się nie dyskutuje, tylko wysyła do Choroszczy. Tam możecie dyskutować z osobami na swoim poziomie.
Choć nie to jest piękne, piękne jest to, że możecie tylko kwiczeć na wykopku jak to UE czy
d4wid - >Jak tam pokażesz jakiś wpis w którym nie zachowujesz się jak totalny degener...

źródło: 79307472fa18a3df6c83185acffc927436a498dff313655c229b64a0ec09e86a

Pobierz
jakbyś czytał ze zrozumieniem, to pisałem wyżej, że z wami - miłośnicy głównej, się nie dyskutuje, tylko wysyła do Choroszczy.


@d4wid: jakbyś czytał ze zrozumieniem wiedziałbyś, że pytałem o kogokolwiek. Może być to dowolna osoba nie tylko z głównej.

Pamiętaj o nowym kalendarzu z cycami


@d4wid: już ci pisałem, że pamiętam ale jeszcze kupa czasu do adwentu.

Pokażesz jakiś wpis w którym nie zachowujesz się jak totalny degenerat i prowadzisz
to że nam się klimat #!$%@? jest faktem, jeśli tego nie "uznajesz" to znaczy że zostałeś bardzo mocno oszukany przez polski system edukacji i przykro mi z tego powodu ;/


@barnej-flinston: Niemcy mają recesję drugi rok z rzędu przez genialną politykę energetyczną i polityczną niemieckiej arystokracji pokroju tej baby, całej rozbrojonej Europie sypie się grunt pod nogami przez presję ekonomiczną Chin, Rosji i USA, Ukraina ledwo zipie a nam nami krąży
bełkot opóźnionego umysłowo XD


@d4wid: gdzie ten wpis (choć jeden) w którym nie zachowujesz się jak degenerat? Czyżby przez prawie 7 lat obecności na Wykopie nie udało ci się spłodzić ani jednego? Sam powinieneś kręcić Patostreamy które tak lubisz bo wszystko wskazuje na to, że intelektualnie jesteś na poziomie Tigera Bonzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@barnej-flinston: Takim samym faktem jak to że mój i twój wpływ a w szerszym kontekście też polski nie ma żadnego a na pewno nie znaczącego wpływu na GLOBALNE zmiany klimatu. Za to nieskuteczne pomysły jak z tym walczyć mają już spory wpływ na twój portfel.