Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie ja mam jakąś panne poznać jak mam 30 lat na karku xDD? Serio nie mam pomysłu gdzie poznać i co robić żeby wejść w związek a próbowałem już chyba wszystkiego. Jakoś łatwiejsze to było wszystko w wieku studenckim, gdzie mam wrażenie że nie trzeba było nic robić a i tak zawsze był jakiś kontakt z kobietami - po prostu dużo się ich przewijało, więc chcąc niechcąc kontakt musiał być a potem to różnie bywało - raz friendzone, raz nic, raz koleżeńskie wyjście, raz dłuższa relacja. Po studiach aż do teraz jedno wielkie NIC. Jakiś cudem każdy znajomy z tego okresu ogarnął sobie laske a ja zostałem sam. Kilka lat na #tinder tylko obniżyło mi samoocene i tak jak zawsze uważałem siebie za przeciętnego tak teraz myślę, że jest gorzej. Poza tym staram się non stop gdzieś wychodzić (sam), coś robić, być wśród ludzi, czasem jakiś mały smalltalk - ALE NIC Z TEGO NIE WYNIKA. Ja nie wiem jak się ludzie poznają w tym wieku, serio... na apkach randkowych to 0 lajków od dziewczyn młodszych a te w moim wieku to już dawno po ślubie, więc na apkach mam duży zakres wieku i duże odległości a i tak ledwo co wpada xD.

#przegryw #znajomi #przemyslenia #feels #depresja #samotnosc #tfwnogf #suicidefuel #agepill #blackpill #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #zwiazki #relacje #badoo #zycie #przegrywpo30tce



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie ja mam jakąś panne poznać jak mam 30 la...

źródło: e1393e9f77a660fd05cbab888475d2af410e52639d01ee5df2269d8ad956f748

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wyjdź z domu i znajdź sobie jakieś hobby, najprościej xD Potem przyłącz się do jakieś społeczności która się fokusuje wokół tego hobby.

Tylko ty jesteś desperatem który szuka kobiety na siłę, to nigdy nie wyjdzie. Rób swoje, baw się życiem, poznawaj ludzi. Jeżeli nie jesteś brzdki/niski i będziesz miał farta - może spotkasz jakąś normalną kobietę która nie jest przeżarta socjalami, nie skakała na karuzeli benisów i w tym
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): 2 tygodnie temu tez sie tak zastanawialem ale ustawilem badoo na inne lokacje poza granica polski i nie wiem juz komu odpisywac xD
Tak one pierwsze piszą XDD
Par ponad 100 moze 200
gdzie w polsce prawie wcale
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja mam 41 lat, singiel od pewnego czasu, i poznaję dużo kobiet w wieku 25-35.
Oczywiście na żywo, bo nigdy nie próbowałem żadnej aplikacji "randkowej". Aplikacje mnie nie interesują, nawet bym nie umiał z kimś pisać, bo o czym? Umiem tylko na żywo kogoś zainteresować.
Piszesz że bywasz wśród ludzi, no to nie wiem jaki problem poznawać kobiety? Wiadomo że nie każda będzie Tobą zainteresowana, ale skoro poznajesz na żywo wiele kobiet, rozmawiasz z nimi, to w końcu z jakąś Ci wyjdzie.
Ja je poznaję głównie na siłowni, coś tam zagadam, coś doradzę i co jakiś czas jakąś nową poznaję i wymieniam się kontaktami.
  • Odpowiedz
Popracuj nad wzrostem i nad ryjem, wówczas same cię znajdą. Wiedz jednak o tym że w tym wieku zostają ci już same przeorane we wszystkie otwory, często skrobane, borderki, pijaczki, madki, grubaski itd. Jak liczysz na porządną i młoda to do ww. Atrybutów nad którymi trzeba popracować dorzuć jeszcze dom i firmę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Lol typie ja mam 31, nie marudź. Pikniki, koncerty, jakies miejske atrakcje, domy spokojnej starości itp. Powiem tak, wystarczy gadać do ludzi, serio. Kiedyś poszedłem na trenuj z wojskiem pare razy, to sie mnie jakas babka uczepiła i potem każdy myślał, że jesteśmy małżeństwem. Przestałem przez to jeździć.
  • Odpowiedz