Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: W temacie powstało wiele książek, opracowań i filmów. Ciężko tak w skrócie. ;)
Z pewnością - jak przy każdej pracy z mózgiem, nie będzie oczywistości - to co jednym pomaga, innym nie. ¯\(ツ)/¯
Na samym początku najważniejszy jest pierwszy LD - by zrozumieć czym jest. Jednym to zajmuje kilka dni, inni nigdy tego nie doświadczą. Większość tego co przeczytasz w sieci może pomóc osiągnąć cel, ale nie musi.
Ja na
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Jeszcze jedna ważna rzecz. Przy okazji czytania o LD nie daj sobie wbić do głowy żadnej ezoteryki, oobe, ciał astralnych czy innego gówna. Świadome śnienie to zabawa w połączenie świadomości z podświadomością (wewnątrz głowy), nie czary! :)
  • Odpowiedz
@Sandrinia: afrykanski korzen snow kupujesz to legalnie, mieszasz z woda, pijesz sama piane z 7 dni pod rzad i masz swiadome sny przez nastepne 2-3 tygodnie 50x bardziej intensywne niz innymi gownometodami.

Ja zle ogarnalem dawkowanie tego i jak mialem sny potem to myslalem ze mam zone i dzieci pare miesiecy a po przebudzeniu tęskniłem za nimi przez 3 godziny xD

Minus taki ze spalem dlugo i ciezko bylo z lozka
  • Odpowiedz
  • 5
@cooles: w czary ani w astrologię, czy inne zabobony nie wierzę, zależy mi na poznaniu racjonalnych praktyk w temacie świadomego śnienia. Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sandrinia: ja robiłem pobudkę o 4 i oglądałem przez chwilę jakiś film o LD. Potem z tą sugestią zasypiałem, czasem bezpośrednio wchodząc świadomie w sen, a czasem po chwili we śnie sobie o tej sugestii przypominając.
  • Odpowiedz
@Malbor: nie chce mi sie. Ide spac bo jestem #!$%@? dzis a to bylo 10 lat temu i malo pamietam i tak juz. W google jest info wpisujac afrykanski korzen snow. Sklepy pewnie tez nadal jakies to maja w ofercie.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: TR jeśli chcesz się bawić w dłuższe przygotowania, ew. chyba była taka metoda WILD, gdzie idziesz spać na kilka godzin (koło 22, chodzi o rytm dobowy i natężenie słońca), wstajesz, rozbudzasz się na około godzinę i wracasz spać, tylko tutaj trzeba nie mieć rozwalonego rytmu, też lepiej działa na ludzi chodzących spać wcześnie i wstajacych wcześnie (skowronek). Mi jako typowej sowie ciężej było z WILDem, ale szybciej się udało. Jednak
  • Odpowiedz