Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z każdym moim ex wierzyłam, że to będzie relacja do końca życia, starałam się, robiłam niespodzianki, gotowałam mimo nie mieszkania razem... I nic. Albo zdrady, albo traktowanie mnie jak podnóżka i służącej, którą można krytykować, samemu zabraniając krytyki jego osoby, czy wykorzystanie słabości i otwartości, by uderzyć tam, gdzie najbardziej zaboli (a ja zaufałam i się otworzyłam). Straciłam wiarę w to, że kiedykolwiek bede z kimś na zawsze, i w ramach obrony swojej psychiki przestałam tego oczekiwać, zaczęłam korzystać z życia i facetów, bawić się nimi. Obecny remontuje dla nas mieszkanie, a ja nie umiem się mentalnie przestawić, nie umiem dać z siebie 100% jak kiedyś, wierzyć, że to też moje mieszkanie, czy nie potrafię się przymusić do pomocy mu (co kiedyś uczyniłabym bardzo chętnie), nadal jestem jedną nogą poza związkiem i nadal mam fantazje na temat innych facetów, głównie tych z pracy. Partner ma o to pretensje a ja przez jego pretensje odsuwam się od niego coraz bardziej i koło się zamyka.

Jak wyjść z tego biednego koła? Chciałam mu powiedzieć, żebyśmy dali sobie więcej przestrzeni i odpoczęli od siebie, chociaż przez kilka dni, abym mogła sobie wszystko w głowie poukładać (a wiem że on mnie kocha) ale martwi mnie, że może być jednym z tych facetów, co takie teksty uważają za chęć skoku w bok, i tylko pogorszy to sytuację.

#zwiazki #przemyslenia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: myślałam że to ja jestem głupia jak but ale jak widzę ludzi z logiką "ktoś mnie skrzywdził to się będę wyzywać na niewinnej osobie" to mi się noz w kieszeni otwiera
Albo masz problemy z logicznym myśleniem , albo sobie szukasz usprawiedliwienia na swoją prawdziwą naturę
Poprostu takie osoby muszą mieć partnera który im da w lampe bo dobrego nie uszanują
Znajdź sobie jakiegos patola a swojemu daj spokój
  • Odpowiedz
Albo zdrady, albo traktowanie mnie jak podnóżka i służącej, którą można krytykować, samemu zabraniając krytyki jego osoby, czy wykorzystanie słabości i otwartości, by uderzyć tam, gdzie najbardziej zaboli (a ja zaufałam i się otworzyłam).


@mirko_anonim: lubiłaś facetów z zaburzeniami

Obecny remontuje dla nas mieszkanie

teraz trafiłaś na
  • Odpowiedz
@bazyli29391: nie takie kobiety starają się dla facetów którzy nimi pomiatają , jak znajdzie się normalny to one zaczynają pomiatać nimi
Wychowanie w prymitywizmie i kulcie silniejszego
  • Odpowiedz
Jak wyjść z tego biednego koła? Chciałam mu powiedzieć, żebyśmy dali sobie więcej przestrzeni i odpoczęli od siebie, chociaż przez kilka dni, abym mogła sobie wszystko w głowie poukładać (a wiem że on mnie kocha) ale martwi mnie, że może być jednym z tych facetów, co takie teksty uważają za chęć skoku w bok, i tylko pogorszy to sytuację.


@mirko_anonim: z czadami się waliłaś a teraz spokorniałaś i wzięłaś parobka
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Idź na terapie bo ewidentnie masz coś z deklem nie halo, skoro ciągle wybierasz facetów którzy na ciebie plują i nie widzisz gdzie robisz błąd. A jak masz spoko typa to chciałabyś, żeby choć splunął w Twoją stronę. To w tobie jest problem. Idz na terapie, zlokakizuj problem i ogarnij głowe. Powodzenia

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tldr: latałam za chadami/badbojami, a oni traktowali mnie jak szmatę (szok), teraz wylewam swoją nienawiść na beciaków (chadom nie mogę zaszkodzić), a przez to że obecny beciak wykazuje cechy beciaka to coraz bardziej tracę do niego szacunek. teraz wydaje mi się ze jakaś bezsensowna przerwa cokolwiek zmieni.

Jak wyjść z tego biednego koła?


terapia, ale raczej masz już tak sprany beret że nic ona nie
  • Odpowiedz