Wpis z mikrobloga

Ewidentnie skill issue ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W pierwszej fazie walki po plackach chowasz się za lodem a nie stoisz przed nim czekając na Frozen orba i powinno być ok.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@saif3r: Dobra zrobiłem, faktycznie ten lód trochę blokuje chociaż jak mam być szczery to i tak zjechało mi pół hp, marne 39% movement speeda to i tak już za dużo żeby obejść lód w tym samym tempie w jakim przelatuje kula. Ale dobrze że napisałeś bo nie ogarnąłem wcześniej tej zależności że lód zawsze jest przed kulą. Nawet fajna nagroda wpadła tylko cholera i tak pewnie będę chciał zmienić na armora
Elec - @saif3r: Dobra zrobiłem, faktycznie ten lód trochę blokuje chociaż jak mam być...

źródło: dd

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Akos: No build do takiego falconera na pewno nie ma podjazdu natomiast tak jak mówiłem, to jest attack speed build a jedyne co mam to 30% z pasywek i 50% z enchant weapon który i tak nie ma 100% uptime (co mam nadzieję naprawić stackując trochę cooldown recovery speed)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@lubie-solnik: tam są jeszcze 2 inne skille które trzeba dodgować i nie wiem czy zauważyłeś ale ten orb to oneshot z prawie zerowym cast time lol

i to nie jest pierwszy raz który robię tego bossa i wcześniej było git więc tak #!$%@?, pytam czy inne buildy radzą sobie bez dodgowania tego
  • Odpowiedz