Wpis z mikrobloga

jak się czyta historie facetów, którzy się rozwodzą to w 90% kobiety dostają prawa do dzieci, a facet co najwyżej może sobie spotkać się z nimi w weekend. To te słynne gównouprawnienie


@teargas666: Gunwo prawda, jakoś 98,4% jeśli dobrze pamiętam, dostaje opiekę naprzemienną jeśli tylko chcą.
@atrax15: Znajomy z pracy rozwodził się. Pani pojechała sobie do innego miasta "rozwijać sie". Wziął bardzo dobrą pani adwokat i już na pierwszej rozprawie miał zasądzone na wniosek tymczasową opiekę syna u siebie ze względu na rodzinę, szkołe, inne bombelki, a jego była żona startowała bez adwokata. Jakiś czas temu dostał rozwód i opiekę nad dzieckiem i sie cieszył, że od przyszłego roku nie będzie w drugim progu podatkowym, bo jest
@atrax15: Niby śmieszne, ale jak człowiek kilka razy w rzeczywistości usłyszy teksty typu "moja wina ale tak naprawdę jego" to przestaje się śmiać. Ja tam nie jestem fanem tych black pilli itd. ale niektóre kobiety bardzo się silą żeby te teorie udowadniać. Gdyby chłop jakiś posługiwał się taką logiką zostałby zrównany z ziemią jako idiota. A babie jakoś to uchodzi bez żadnego problemu. Ciekawe czemu.
typowe myślenie babskich #!$%@?. Najgorsze że sąd pewnie przyzna jej dzieci bo przecież taka poszkodowana, bo skakała na innym bolcu


@teargas666: XD
taki komentarz i prawie 400 plusów przy nim pokazuje, że przeciętny mizogin z mirko nie różni się ani trochę w swoim skrzywieniu od politycznych szurów, skrajnych lewaków, feministek czy psiarzy.
@teargas666: nie przyzna, za dużo dowodów że jest #!$%@?, sam fakt że ojciec je już ma pod dachem tylko udowadnia to. No chyba że laska złoży jakie pomówienia o znęcanie się nad dziećmi to typ ma przekebane
jak już będziesz szukał to przy okazji znajdź statystykę ilu ojców się o wyłączną opiekę stara ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@conamirko: ilu facetów aż tak nienawidzi byłej żony czy też tak bardzo chce odciąć dziecko od byłej żony żeby o to chcieć wnioskować? Na przykład kumpel był pomawiany przez żonę i molestowanie i znęcanie się, kłamała, sąd ją wyśmiał. Kobieta ma nierówno pod sufitem. Ale nie miał