Wpis z mikrobloga

Kolejnym ciekawym znajomym buddy jest Marcin Kukiełka.

Drobne 80 mln euro wyłudzone z VAT

https://www.bz-berlin.de/polizei/menschen-vor-gericht/80-millionen-euro-schaden-steuerbetrueger-vor-gericht

Poznali się na positive ways. Budda jeździł użytkowanym przez niego bugatti w monaco.

Tutaj macie pełen wątek odnośnie tego towarzystwa:

https://wykop.pl/wpis/59947969/i-jak-tam-juz-w-januszexie-czy-jeszcze-w-drodze-do#comment-229569613

#budda #famemma #polskiyoutube
10kobla - Kolejnym ciekawym znajomym buddy jest Marcin Kukiełka.

Drobne 80 mln euro ...

źródło: Screenshot_20240321-202545~2

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@10kobla: Ja mam wrażenie, że Budda ma jakieś powiązania z automatami do gier. Te 777, które się razem z nim pojawiają to żaden symbol szczęścia, a jackpot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Marcin.


@10kobla: Dygresja, ale ta lasencja co z nim ma dzieciaka to niezły ananasek. Przez romans od specjalistki do dyrektorki marketingu w browarze lokalnym, potem dostała kamienice w centrum do zabawy i był tam popularny klub, no cóż pojawił się bogatszy gach i hop siup zmiana dup xD
  • Odpowiedz
@10kobla: Mordo my nie byliśmy jakimiś turboziomkami, przecięliśmy się w Monako kilka razy, spędziliśmy noc w jego wynajętej willi, zwykła przysługa polaka dla polaka. Wyłudzania vatu, Kukiełka był słupem i teraz pierdzi w pasiak? Co mówisz Grażynka, jaki słup się spalił, energetyczny?
  • Odpowiedz
@10kobla: Beka, pamiętam jat to wyszło, ta jego dziewczyna budryn sprzedaje biżuterię, nib nic takiego a wszystko na stronce po 5-10k pln(koszt produkcji w chinach 20zł). Pralnią śmierdzi na kilometr, ktoś by ją sprawdził to pewnie ma z 2mln przychodu rocznie...
  • Odpowiedz
@10kobla: Też na positive ways był Roman Ziemian "Collector.73" i oczywiście cały odcinek z pagani na stadionie razem z reklamą instagrama xD
  • Odpowiedz
@10kobla: mnie w tym ciekawi tylko jedno. Na #!$%@? ci ludzie mają takie parcie na szkło? robisz wyjebki na vacie, rzucasz mefedron na kilogramy czy tam kradniesz fury i się pchasz do neta xd prosta droga do więzienia.
  • Odpowiedz
@10kobla: Tego nie słyszałem. Za to kojarzę z Rodziny Sopranos jak bodaj Junior mówił do swojej fryzjerki czy kogoś takiego "Po co mi władza jeśli nie mogę dzięki temu pomóc bliskim" i jakoś ten styl bardziej mi się podoba niż prowadzenie profilu na instagramie.
  • Odpowiedz