Wpis z mikrobloga

@teargas666: mój ziomek wygrał sprawe i dzieci zostały przy nim, sędzina na koniec sprawy podeszła do niego i powiedziała ze jest pierwszym mężczyzną w jej karierze który wygrał sprawe w całości. ale tylko dlatego ze matka ćpunka alkoholiczka zostawiła dzieci i uciekła z kimś za granice, porzuciła dzieci i nie stawiła sie na sprawie. Gdyby porzuciła dzieci i tylko stawiła sie potem na sprawie, to raczej by wygrała, bo ten kraj
  • Odpowiedz
jak się czyta historie facetów, którzy się rozwodzą to w 90% kobiety dostają prawa do dzieci, a facet co najwyżej może sobie spotkać się z nimi w weekend.


@teargas666: xDDD no #!$%@?, jak czytasz historie facetów to nic dziwnego xD #!$%@? wiesz o tym jaki to procent przypadków, że facet jest ok i chce dzieci i nie dostaje, bo ani nie masz reprezentatywnej próby, ani te historię nie są do końca
  • Odpowiedz
@cienki137: no wlasnie chciałbym się dowiedzieć

@kamilm119 ja już szukałem i nie znalazłem ¯\(ツ)/¯ nikt nie podaje takich informacji a to dziwne biorąc pod uwagę ilość głosów broniących w tej kwestii mężczyzn (choćby organizacje do której link podałem wyżej)
  • Odpowiedz