Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf: nie ma możliwości, żeby ktoś to przebił - każdy z tych szanownych Panów ma wielotysięczne zasięgi (zadziwiająca dużo młodych laseczek), a poziom muzyczny no hmmm kiedyś mi telefon wpadł do ubikacji i zaczął w tym samym czasie dzwonić - dźwięki jakie wydobyły się z muszli dość mocno przypominały jeden ze szlagierów tej grupy

przepis na dobrą grupę rapową jest obecnie taki sam jak kiedyś był na disco boys band -
Dietetyq - @Pesa_elf: nie ma możliwości, żeby ktoś to przebił - każdy z tych szanowny...

źródło: GM2L

Pobierz
Sanah umie grać na skrzypcach, fortepianie, pianinie i ukulele, dodatkowo umie śpiewać. Jakie to beztalencie? Muzykę robi pod przeciętnego widza eski, ale mówienie o beztalenciu jest grubo przesadzone.


Zawiałow to samo. Pisze teksty, umie grać na gitarze, do tego potrafi świetnie śpiewać.


Co do tych dwóch raperów to się zgodzę, więcej tam roboty włożyli dobrzy producenci niż oni sami. Natomiast zanim zaczniesz krytykować warsztat artystów, których muzyka ci się po prostu nie
to wszystko nic Panowie, wrzucam zdjęcie osoby która w tej konkurencji rozbija bank, ta Pani to przykład po mistrzowsku zrobić z kogoś kto nic nie umie osobę o którą zabijają się firmy szukające czyjegoś wizerunku do reklamy. Ta Pani nie umie spiewać a spiewa, nie umie grać a gra, teraz wystepuje jako "żiri" w Mam Talent. Tej Pani ciągle wszędzie pełno a jest totalnym beztalenciem. Naprawde jestem pod wrażeniem osób które stoją
AAAAAPsik - to wszystko nic Panowie, wrzucam zdjęcie osoby która w tej konkurencji ro...

źródło: zdjecie

Pobierz