Wpis z mikrobloga

PRO8L3M, koleś nie umie rapować, w sumie to śpiewać też nie. Muzycznie talent ma na poziomie Popka. Podobno teksty ma spoko, ale nigdy nie byłem w stanie się wsłuchać na dłużej niż minutę, to się nie wypowiem.


@pastarri: xD

Piszesz dwie linijki opinii jadąc po jakimś raperze po czym kwitujesz 'nie słuchałem to się nie wypowiem '
  • Odpowiedz
Wszystkie popartystki których wysypało jak grzyby po deszczu, większość raperów typu "kiedyś nie miałem a teraz mam", jak np. Kizo. Jezu, jak tego gówna można nieironicznie słuchać? Większość "aktorów" z filmów Papryka Vegi, którzy każdą rolę grają tak samo.
  • Odpowiedz
@wafel93: no dobra - Zawiałow ma jakieś zapędy i możliwości, będąc obiektywnym. Ale nie potrafi zrobić hitu, a wszędzie jej pełno. Piosenkarka co najlepiej wychodzi na drugim głosie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MaiM: ale to tylko wg wykopowych szympansów, normalni ludzie bardzo pozytywnie odbierają jej twórczość i mocno doceniają nową jakość, wysoki poziom, dobro i piękno jakie wniosła do polskiej muzyki
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: To nie są artyści tylko #!$%@? klika na usługach marketingowców i socjotechników, gdzie rączka rączkę myje.

Wszystko skrojone pod juleczki z biur, oskarków z IT lansująych się jak Quebo z Taco, starszych dynamicznych tęskniących za smętnym synthwave od którego chce się już rzygać, albo zoomerskich 'badassów' którzy myslą że jak sobie przyjebią tatuaż i polecą Rayanairem nad Morze Śródziemne to są bogaci, groźni i męscy. Co jakiś czas od tak
eeehhh - @Pesa_elf: To nie są artyści tylko #!$%@? klika na usługach marketingowców i...
  • Odpowiedz
@krepak Myśląc o Dżemie trzeba odrzucić boomerskie gówna typu Wehikuł Czasu, czy W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, a bardziej się skupić na drugorzędnych popularnością kawałkach jak: Skazany na Bluesa, Mała Aleja Róż, czy Złoty Paw; one są naprawdę dobre
  • Odpowiedz
@Sarza01 xDD to Ty Kazika chyba tylko pierdy z ostatnich lat znasz
Mało kto napisał tyle celnych tekstów o polskiej rzeczywistości
Wczesna postpunkowa działalność Kultu i quasirapowe poczynania Kazika z lat 90 to Topka jest
  • Odpowiedz
Przejrzałem wątek i co? Zero zaskoczenia
Boomerzy - hejtują Rap
Zoomerzy - wyzywają Rock
Rockowcy - cisną że pop to gówno
Popiarze - zesrani o sentymenty Boomerów
Zero wiedzy, zero rozeznania, najlepiej cisnąć coś czego samemu się nie słucha ()
  • Odpowiedz