Wpis z mikrobloga

Sanah, Zawiałow,


@Iskaryota: wykop w formie - nie jestem odbiorcą twórczości to artysta jest "beztalenciem". Tylko czemu taki wysryw ma ponad 200 plusów ( _)

a jedyne co grał to jakieś miałkie gówno o miłości, praktycznie akustyczne disco polo


@fafankulo: szczerze to po dłuższym posłuchaniu Beattlesów też wydają mi się nijacy. Przede wszystkim to jednak trochę inny rodzaj muzyki.
  • Odpowiedz
Czyli milion komentarzy ludzi, którzy wrzucają artystów, którzy są popularni, ale im się nie podobają :)

ale w sumie ten wątek o tym jest, bo co to znaczy przeceniany?

Dla każdego to będzie inna osoba, bo każdemu się ktoś inny nie podoba.

Ale
  • Odpowiedz
PRO8L3M, koleś nie umie rapować, w sumie to śpiewać też nie. Muzycznie talent ma na poziomie Popka. Podobno teksty ma spoko, ale nigdy nie byłem w stanie się wsłuchać na dłużej niż minutę, to się nie wypowiem.


@pastarri: może już się więcej nie wypowiadaj, bo kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz xd
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: Gdybym nie widziała treści posta, tylko same komentarze, pomyślałabym, że to wątek o najpopularniejszych piosenkarzach xD Można kogoś nie słuchać, można za kimś nie przepadać, ale żeby od razu wyzywać od "beztalencia" albo nazywać przecenionym?
  • Odpowiedz
Daniel Olbrychski, Krystyna Janda i Janusz Gajos


@Iskaryota:
Olbrychski wiele dobrych ról, przede wszystkim "Ziemia Obiecana". To że jest irytujący dzisiaj, nie znaczy że jest ( i był) złym aktorem.
Janda podobnie: dziś irytuje swoją pretensjonalnością, kiedyś wiele doskonałych ról - "Człowiek z Żelaza" czy "Przesłuchanie"
Janusz Gajos - tylko ignorant może uznać go za "przecenianego". No ale jesteśmy na wykopie.
  • Odpowiedz
Sanah, Zawiałow,

wykop w formie - nie jestem odbiorcą twórczości to artysta jest "beztalenciem". Tylko czemu taki wysryw ma ponad 200 plusów ( _)


@NieBendePrasowac: Wszyscy jesteśmy odbiorcami, bo od komercji nie da się uciec. I z drugiej strony co? Nie wolno o nich nic powiedzieć?

Zawiałow sam lubiłem bo coś w polskiej muzyce ruszyła do przodu, a potem się okazało że poza kserowaniem Kory i depresyjnym
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: wszystkie te pseudo gwiazdy z tik toka z ekipy friza, ta co rapuje że jest seksi cipką z Konina wtf xd nie pamiętam jak się nazywa ale ona zdecydowanie jest przehepowana, generalnie ta muzyka co gen. Z teraz słucha to uszy mi krwawią jak muszę tego gdzieś słuchać
  • Odpowiedz