Wpis z mikrobloga

@gorobei: To też nie jest dużo porównując do skali waszego marnotrawstwa czasu :))) Ja mówiłam o samym treningu, że godzina 4x w tygodniu wystarczy. Oczywiście jeśli się nie opierd@Lasz. A to, że mieszkasz w jakiejś dziurze i musisz dojechać to też nie jest przeszkoda, bo dla chcącego nic trudnego :))) Oczywiście jak się nie chce nic ze sobą zrobić to każda wymówka jest dobra :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: Taaa, 4 razy w tygodniu po 1h przy założeniu, że już się tą sylwetkę ma. Koleś oficjalnie przyznaje się do stosowania środków, po odstawieniu przy tej samej intensywności ćwiczeń tracisz 20% z objętości... Poza tym ta sylwetka jest brzydka dla większość kobiet, a nawet dużej części facetów.... O czym my tu rozmawiamy. Tak, zdaje sobie sprawę, że ten post to prowokacja.
@Wink: Pewnie, że można. Tylko potem nie płacz, że się nikomu nie podobasz :))) Coś za coś. Albo w siebie inwestujesz i próbujesz zwiększać swoją atrakcyjność albo zostajesz z flakiem w ręce na wieki :)))

@maad Bzdury opowiadasz. Tyle treningu wystarczy bo to wcale nie jest tak, że im więcej tym lepiej. Ale ma być dobrze wykonany i dobrane odpowiednie cwiczenia. Plus dieta. I taki wygląd jest w zasięgu większości facetów.
@WyzwolonaPodrozniczka To ty bzdury opowiadasz bo wiekszosc facetow cwiczy tą godzine na rozne sposoby i moze 1% ma taka sylwetke. Jak ktos ma te 25 lat to już game over, moze sie zesrac ale nie zrobi sylwetki bez wspomagaczy. A po drugie dieta, przygotowanie, zjedzenie i kasa jaka na to idzie zajmuje czesto wiecej niz trening
Da się taką sylwetkę zbudować chodząc 3-4 razy w tygodniu na siłownię i sumiennie trenując przez godzinę.


@WyzwolonaPodrozniczka:
Skarbie, ja mam absurdalnie dobrą genetykę, ale takich nuggetsów w życiu bym nie wyhodował bez kłucia dupy.
Zresztą jakby typ miał bardzo dobrą genetykę to nigdy nie wyglądałby jak szczur po lewej, chyba, że po pół roku w jakimś łagrze.
@WyzwolonaPodrozniczka: przecież on nawet tak nie wygląda jest po prostu podrasowany na zdjęciu. Jasne że ciężka praca ale ja po 6 latach treningu naturalnie nawet tak nie wyglądam a z roku na rok wyglądam coraz lepiej, wystarczy oczywiście ciężka praca ale tutaj są wyrzeczenia i jest trud włożon. Może za 10 lat ciężkiej regularnej pracy będę wyglądał najlepiej jak bym mógł ale limit genetyczny zrobi swoje a im bliżej tym wolniejsze
Oczywiście spektakularnych efektów nie będzie po miesiącu tylko minimum pół roku


@WyzwolonaPodrozniczka: no dobra zacząłem czytać komentarze, jesteś odklejona na maska, pół roku... Na efekty trzeba czekać latami jeśli się zabiera za to naturalnie albo trzeba mieć bardzo dobrą genetykę.
Facet ze zdjęcia jest na teściu od wielu lat, poza tym on to robi zawodowo na etat a nawet dwa. To nie jest żaden przykład dla przeciętnego mireczka, bo to jak
@xxxkowal: Masz rację i nie masz, bo to zdjęcie które wrzuciłeś jest podrasowane, dobrane światło, poza, pompa mięśniowa i pewnie trochę edytowane. To na górze które podała autorka też jest podrasowane, w życiu prawdziwym obie sylwetki są gorsze.

dojazd, powrót, przebranie zajmują 0 minut i 0 sekund, jak ktoś jest sprawny (albo głupi by uwierzyć w takie #!$%@?).

@gorobei: Stanę w obronie OP, bo nawet to doliczając do tej godziny
@WyzwolonaPodrozniczka to spójrz na naszego wykopowego koksa @Kasahara który pracuje jako trener, bierze koks, ćwiczy kilka lat, jest na bieżąco z najnowszymi badaniami i nadal brakuje mu wiele do tego co na zdjęciu. Ale z ogólnym przesłaniem się zgadzam, sam jak zacząłem trenować to widzę różnice 180 stopni w podejściu różowych, po prostu nietrafiony przykład.