Wpis z mikrobloga

@maad:

@WyzwolonaPodrozniczka To ty bzdury opowiadasz bo wiekszosc facetow cwiczy tą godzine na rozne sposoby i moze 1% ma taka sylwetke. Jak ktos ma te 25 lat to już game over, moze sie zesrac ale nie zrobi sylwetki bez wspomagaczy. A po drugie dieta, przygotowanie, zjedzenie i kasa jaka na to idzie zajmuje czesto wiecej niz trening

Hahahah tak, oczywiście. Po 25 roku nie da się zrobić formy... to jednak mężczyźni
  • Odpowiedz
i was w tym wieku ściana spotyka? Ciekawe


@WyzwolonaPodrozniczka: Żeby wyglądać jak typ ze zdjęcia? Oczywiście, ale co ja tam wiem odpisując na baita xD Przecież według ciebie można zrobić formę w pół roku
  • Odpowiedz
@maad:

@WyzwolonaPodrozniczka: Żeby wyglądać jak typ ze zdjęcia? Oczywiście, ale co ja tam wiem odpisując na baita xD Przecież według ciebie można zrobić formę w pół roku

Całkiem fajną - owszem. Taką jak ze zdjęcia - niekoniecznie. Co nie zmienia faktu, że nie kwapicie się żeby cokolwiek w sobie poprawić. Więc taka forma jak typa z kolesia jest rzeczywiście z góry poza waszym zasięgiem jak wam się nie chce nawet
  • Odpowiedz
Całkiem fajną - owszem


@WyzwolonaPodrozniczka: Jak nadal twierdzisz że w pół roku to jest to jak strzał szmatą w pysk osobom które się tym zajmują całe życie xD

nie kwapicie się żeby cokolwiek w sobie poprawić


@WyzwolonaPodrozniczka: Odkąd pamiętam spędzam więcej niż 4h w tygodniu na treningach co jest dla według mnie minimum by zachować zdrowie i wyjść na zero. Żeby mieć przyrosty trzeba więcej, a żeby zrobić to w
  • Odpowiedz
Tak, tak... Masz świetną genetykę ale mimo to nie możesz zbudować fajnej sylwetki. Skoro masz "pomoc" w postaci dobrych genów to tym bardziej powinno ci być dużo łatwiej. Taka sylwetka jak powyżej jak najbardziej jest do zrobienia bez wspomagaczy. Oczywiście zgodzę się z tym, że dokonać tego może powiedzmy 5% mężczyzn faktycznie z najlepszymi genami, ale nie mówcie, że to jest niemożliwe.


@WyzwolonaPodrozniczka:
Ale ja mogę zbudować dobrą sylwetkę, jak ćwiczyłem
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Xdd jak już powiedziałem według badań naukowych branie sterydów sprawia że mięśnie rosną nawet gdy nic nie robisz bez zadnej aktywności mięśniowej. Ja tam nic nie krytykuje stwierdzam jedynie fakty, poza tym też tego typu praktyki są bardzo niebezpieczne dla zdrowia (ryzyko zawału, bo mięsień sercowy rośnie) I głównie dlatego się ich nie poleca. To że ktoś jest ulany nie oznacza ze nie ma żadnych mięśni, gdybyś nie miała żadnych
  • Odpowiedz