Wpis z mikrobloga

OGIEŃ? TAK! SSB box squat vs chains 380kg (280kg bar weight + 100kg chains). A potem SSB Normal stance Rounded Back Good Morning vs chains 280kg x 5 (180kg bar weight + 100kg chains)

Kusiło żeby dowalić na te siady do 400kg łacznej wagi i niech się dzieje wola niebios... Jednak odpuściłem, bo wiedziałem że nawet jak z tym wstanę, to potem siły na GM nie będzie.

Dzisiaj wariant GM z jak największym garbem jaki mogłem zrobić, a potem w koncentryce właśnie prostowanie tego garba. Jak zwykle, nie powtarzać za mną, ciężkie GM to nie jest "bezpieczne" ćwiczenie. Ogólnie łeb prawie urwało.

Dziwnie ciągle czuje wszędzie jakiś zapas :P W trakcie ćwiczenia jest oczywiście ciężko, bardzo ciężko, ale nie czuje jakby mięśnie pracowały na 100% swoich możliwości, że jeszcze dałoby się coś podkrecić, coś z nich wyciągnąć. No ale jak już wspomniałem nie ma potrzeby teraz cisnąć do samych granic. I treningi to potwierdzają, bo z tygodnia na tydzień czuje się o wiele silniejszy i wszystko idzie łatwiej.

Cały trening
SSB box squat vs chains 380kg x 1 (280kg bar weight + 100kg chains)
SSB GM vs chains 280kg x 5 (180kg bar weight + 100kg chains)
Reverse hypers 5x15
AB lat pulldown 5x15

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport
IntruderXXL - OGIEŃ? TAK! SSB box squat vs chains 380kg (280kg bar weight + 100kg cha...
  • 33
@IntruderXXL ile masz treningów w tygodniu? Masz jakąś konkretną rozpiskę z konkretnymi celami, pod czyimś okiem trenujesz czy sam wiesz nad czym masz pracować? Co jaki czas zmieniasz plan, uwzgledniasz też deloady?
ile masz treningów w tygodniu? Masz jakąś konkretną rozpiskę z konkretnymi celami, pod czyimś okiem trenujesz czy sam wiesz nad czym masz pracować? Co jaki czas zmieniasz plan, uwzgledniasz też deloady?

@BeDoEl: Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem. Nikomu bym nie oddał planowania treningów :)

Co ile zmieniam plan? Można na to odpowiedzieć dwojako.... Co trening :) Bo nigdy nie robiłem dwóch takich samych treningów. Albo nigdy, bo od wielu lat trenuje
zakres ruchu w przysiadzie nie powinien byc "pelniejszy"? (Pytanie od totalnej zielonki).

@Zakala_Wadowic: Skrzynie mam ustawioną tak że siadając na niej, głębokość jest gdzieś na "styk". Ogólnie robiąc box squats szczególnie w szerokim rozstawie, nie chcesz używać zbyt niskiej skrzyni, siadać za głęboko, bo to niepotrzebnie zużywa biodra a nie daje nic w zamian :)
@IntruderXXL:

191cm / 180kg

A ile ważyłeś najwięcej jak jeszcze byłeś naturalem te 4-5 miesiecy temu? Nie miałeś problemów z codziennymi czynnościami, wiązanie butów itp :D Przy jakiej wadze wtedy czułeś się najbardziej komfortowo?
chryste panie! To ile kalorii dziennie musisz jesc,zeby nie spadac z takiej wagi? Swoja droga proporcje masz raczej jak "battle dwarf", a tu sie okazuje 191cm...

@Boroova: Taka budowa, duży szkielet, łatwiej przeskoczyć niż obejść lol. Teraz trzymam około 6000kcal i to wygląda na moje zero kaloryczne na ten moment.
@IntruderXXL: czy wykorzystujesz swoje predyspozycje fizyczne w pracy? Patrzac na to ile poswiecen i czasu to wszystko wymaga, ciezko mi uwierzyc, ze to tylko hobby. Z drugiej strony ciezko pomyslec o zawodzie gdzie taka postura sie przydaje, oprocz stania na bramce