Wpis z mikrobloga

OGIEŃ? TAK! SSB box squat vs chains 380kg (280kg bar weight + 100kg chains). A potem SSB Normal stance Rounded Back Good Morning vs chains 280kg x 5 (180kg bar weight + 100kg chains)

Kusiło żeby dowalić na te siady do 400kg łacznej wagi i niech się dzieje wola niebios... Jednak odpuściłem, bo wiedziałem że nawet jak z tym wstanę, to potem siły na GM nie będzie.

Dzisiaj wariant GM z jak największym garbem jaki mogłem zrobić, a potem w koncentryce właśnie prostowanie tego garba. Jak zwykle, nie powtarzać za mną, ciężkie GM to nie jest "bezpieczne" ćwiczenie. Ogólnie łeb prawie urwało.

Dziwnie ciągle czuje wszędzie jakiś zapas :P W trakcie ćwiczenia jest oczywiście ciężko, bardzo ciężko, ale nie czuje jakby mięśnie pracowały na 100% swoich możliwości, że jeszcze dałoby się coś podkrecić, coś z nich wyciągnąć. No ale jak już wspomniałem nie ma potrzeby teraz cisnąć do samych granic. I treningi to potwierdzają, bo z tygodnia na tydzień czuje się o wiele silniejszy i wszystko idzie łatwiej.

Cały trening
SSB box squat vs chains 380kg x 1 (280kg bar weight + 100kg chains)
SSB GM vs chains 280kg x 5 (180kg bar weight + 100kg chains)
Reverse hypers 5x15
AB lat pulldown 5x15

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport
IntruderXXL - OGIEŃ? TAK! SSB box squat vs chains 380kg (280kg bar weight + 100kg cha...
  • 33
  • Odpowiedz
  • 1
@IntruderXXL ile masz treningów w tygodniu? Masz jakąś konkretną rozpiskę z konkretnymi celami, pod czyimś okiem trenujesz czy sam wiesz nad czym masz pracować? Co jaki czas zmieniasz plan, uwzgledniasz też deloady?
  • Odpowiedz
  • 0
ile masz treningów w tygodniu? Masz jakąś konkretną rozpiskę z konkretnymi celami, pod czyimś okiem trenujesz czy sam wiesz nad czym masz pracować? Co jaki czas zmieniasz plan, uwzgledniasz też deloady?


@BeDoEl: Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem. Nikomu bym nie oddał planowania treningów :)

Co ile zmieniam plan? Można na to odpowiedzieć dwojako.... Co trening :) Bo nigdy nie robiłem dwóch takich samych treningów. Albo nigdy, bo od wielu lat trenuje
  • Odpowiedz
  • 104
czy sam wiesz nad czym masz pracować


@BeDoEl: powinien sobie kogoś poszukać, bo robi kompletnie od czapy wariacje siadów. Jakby wziął profesjonalnego trenera to od razu by mu powiedział że najlepiej robić Legs Box Floor Ceiling Beads Extension Flexion Dance Macabre Sit Squat Jumps Body Weight + Chains.
Tak to widzę.
  • Odpowiedz
  • 1
zakres ruchu w przysiadzie nie powinien byc "pelniejszy"? (Pytanie od totalnej zielonki).


@Zakala_Wadowic: Skrzynie mam ustawioną tak że siadając na niej, głębokość jest gdzieś na "styk". Ogólnie robiąc box squats szczególnie w szerokim rozstawie, nie chcesz używać zbyt niskiej skrzyni, siadać za głęboko, bo to niepotrzebnie zużywa biodra a nie daje nic w zamian :)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: chryste panie! To ile kalorii dziennie musisz jesc,zeby nie spadac z takiej wagi? Swoja droga proporcje masz raczej jak "battle dwarf", a tu sie okazuje 191cm...
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:

191cm / 180kg

A ile ważyłeś najwięcej jak jeszcze byłeś naturalem te 4-5 miesiecy temu? Nie miałeś problemów z codziennymi czynnościami, wiązanie butów itp :D Przy jakiej wadze wtedy czułeś się najbardziej komfortowo?
  • Odpowiedz
  • 2
chryste panie! To ile kalorii dziennie musisz jesc,zeby nie spadac z takiej wagi? Swoja droga proporcje masz raczej jak "battle dwarf", a tu sie okazuje 191cm...


@Boroova: Taka budowa, duży szkielet, łatwiej przeskoczyć niż obejść lol. Teraz trzymam około 6000kcal i to wygląda na moje zero kaloryczne na ten moment.
  • Odpowiedz
  • 2
@topol_123: 4 miesiące temu ważyłem 169kg jako natural, teraz na bombie 180kg, z tym że dużo mniej Bf-a mam niż miałem, nie mam też takiej "opuchlizny" odpuchła mi twarz, dłonie,stopy :P I teraz właśnie czuje się tak dobrze jak nigdy, i jestem najsprawniejszy odkąd pamiętam.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: czy wykorzystujesz swoje predyspozycje fizyczne w pracy? Patrzac na to ile poswiecen i czasu to wszystko wymaga, ciezko mi uwierzyc, ze to tylko hobby. Z drugiej strony ciezko pomyslec o zawodzie gdzie taka postura sie przydaje, oprocz stania na bramce
  • Odpowiedz