Wpis z mikrobloga

Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie musiałem bo inaczej zdechłbym z nudów na tej bezludnej wiosce gdyby nie komputerek. Chuop 24lvl a nigdy nie miał kolegów ani nie trzymał dziewczyny za rękę bo od zawsze wegetuję w izolacji od społeczeństwa. Zostałem pozbawiony we wczesnym wieku możliwości przeżycia zdarzeń które kształtują resztę życia. Przeciętny 14 latek jest bardziej samodzielny i doświadczony życiowo niż ja
#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
Glock17 - Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie m...

źródło: x3NKnvbdB7LQDnZK2iyeaN-1200-80

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie musiałem bo inaczej zdechłbym z nudów

Zostałem pozbawiony we wczesnym wieku możliwości przeżycia zdarzeń które kształtują resztę życia.


@Glock17: Sam to sobie #!$%@? zrobiłeś, wyhoduj sobie jaja by to zaakceptować.
  • Odpowiedz
emigruj


@kontoKolejnejSzansy: akurat emigracja to w porownaniu z wiekszym miastem w kraju nie dosc ze wyzszy poziom trudnosci to jeszcze z kontaktami spolecznymi bedzie, usredniajac, duzo gorzej

Chuop 24lvl


@Glock17: jako osoba sporo starsza od Ciebie zdradze Ci sekret - ZAWSZE bedziesz mial tak ze spojrzysz na siebie 3-5 lat temu i powiesz "ech, jaki ja wtedy mlody bylem...". Nawet cwierc wieku nie masz, spokojnie.
  • Odpowiedz
@Glock17
Tak czytam komentarze i nie dziwię się, że zrobiłem sobie sporą przerwę od wykopu, a teraz całkiem inaczej go przeglądam.

Bo mi się Mirku wydaje, że chciałeś zwrócić uwagę, może podyskutować o ważnej kwestii. Kwestii zależności rozwoju od okoliczności i czasu.

To, o czym piszesz, to prosty, smutny scenariusz jak taka alienacja w dzieciństwie i czasie dojrzewania ma ogromny wpływ na dalsze kształtowanie człowieka. Do tego dochodzi świadomość problemu. Masz tak
  • Odpowiedz
Jest mati1990, co widzi powód klęski w sumie nie wiadomo w czym.


@Filipterka25: @damienbudzik nigdy nie lubiłem życia jako takiego, kolejny weekend musiałem gnić weekend przed mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
i #!$%@? mnie to że miałem tylko 2 lata na szukanie szosowej różowej
  • Odpowiedz
nigdy nie lubiłem życia jako takiego, kolejny weekend musiałem gnić weekend przed mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@mati1990: Trzyma ciebie ktoś przed tym komputerem? Zakazali spacerów i wchodzenia do baru?

Sam wybrałeś wegetację w kupie złomu komputerowego, nikt ciebie do niej nie zmuszał. Mogłeś zamiast tego ćwiczyć metodą prób i błędów kontakty z innymi ludźmi, mogłeś chodzić choćby do głupiej biblioteki uczelnianej i czytać losowe książki (tak
  • Odpowiedz
Trzyma ciebie ktoś przed tym komputerem? Zakazali spacerów i wchodzenia do baru?


@Filipterka25: i co patrzyć na szczęśliwe pary/grupy znajomych? robi się wiosna, ciepło i wylegną na zewnątrz. Nie chce tego oglądać, najlepiej się od tego wszystkiego odciąć ale to nie jest proste bo nie zaśniesz na ten czas i musisz być świadomy. w sumie złom trzyma mnie przed alkoholizmem bo zabawki drogie i na alko szkoda kasy.

trzeba mieć coś
  • Odpowiedz
@Filipterka25: mylisz skutek z przyczyną, nie każdy umie into ludzi. mnie wyrwano ze swojego środowiska i w nowym mieście znam aż 3 osoby, z średniej szkoły/studiów nie utrzymałem z nikim kontaktu i teraz w robocie to samo, tylko widzę na fb zdjęcia z wspólnych wyjść na browara. najpierw byłem społeczną #!$%@?ą która uciekła w złom. zaraz #!$%@? majówka i co znowu przesiedzę 5 dni przed kompem
  • Odpowiedz
mylisz skutek z przyczyną


@mati1990: Nie kolego, to TY mylisz przyczynę (ucieczkę w złom) ze skutkiem (nikogo nie znasz, bo gdzie miałeś ich poznawać? We własnym pokoju? Do drzwi miała zapukać laska?).

Wybrałeś coś, co krótkoterminowo dało pewnie jakieś gówniane profity (np. strzał dopaminy), a teraz bulisz za to cenę.

mnie wyrwano ze swojego środowiska i w nowym mieście znam aż 3 osoby


@mati1990: Masz 34 lata, albo to wyrwanie
  • Odpowiedz
Masz 34 lata, albo to wyrwanie miało miejsce kilkanaście lat temu


@Filipterka25: jakieś 14... miałem kompa do gierek to tak od gierki do gierki i 10 lat zleciało. obudziłem się jak op tylko 30 na karku, stwierdziłem że trzeba coś ze sobą zrobić to wsiadłem na rower i aż 3 lata udało mi się żyć, potem cyk głupi wypadek i wróciłem do punktu wyjścia
  • Odpowiedz
14 lat temu


@mati1990: Miałeś wtedy 20 lat. Czyli mogłeś wtedy po prostu wyprowadzić się od rodziców i zostać w środowisku.

nigdy nie umiałem żyć i nie bardzo się starałem to robić


@mati1990: Nie umiesz żyć, ponieważ od zawsze marnujesz czas przed kompem i innymi śmieciami.
  • Odpowiedz