Wpis z mikrobloga

Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie musiałem bo inaczej zdechłbym z nudów na tej bezludnej wiosce gdyby nie komputerek. Chuop 24lvl a nigdy nie miał kolegów ani nie trzymał dziewczyny za rękę bo od zawsze wegetuję w izolacji od społeczeństwa. Zostałem pozbawiony we wczesnym wieku możliwości przeżycia zdarzeń które kształtują resztę życia. Przeciętny 14 latek jest bardziej samodzielny i doświadczony życiowo niż ja
#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
G.....7 - Dobija mnie że całą młodość #!$%@?łem na siedzeniu przed kompem i w sumie m...

źródło: x3NKnvbdB7LQDnZK2iyeaN-1200-80

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@Glock17: jak miałem 24 lata poznałem laske z którą najwięcej przeżyłem xD jaj się rozchodzilismy jak miałem 28 lat to zacząłem przeżywać druga młodość. Jeszcze nie wszystko stracone.
The_Rainman - @Glock17: jak miałem 24 lata poznałem laske z którą najwięcej przeżyłem...
  • Odpowiedz
@Glock17 skoro jesteście tacy smutni z tego powodu, nie kumam czemu nie rzucicie się w wir życia. idź na całość, wyprowadź się z domu na wsi, pójdź do pracy gdzieś indziej, wynajmij pokój z obcymi ludźmi, dodaj trochę żaru do tego życia. Może będzie #!$%@?, może będzie ciężko, ale może chociaż cos się zacznie dziać w twoim życiu albo seria mocnych przeżyć zmieni twoje myślenie. siedzisz w ciepłym #!$%@? jak w
  • Odpowiedz
Co stoi na przeszkodzie, żeby się wyprowadzić z domu do dużego miasta?


@fanmarcinamillera: Taka recepta brzmi spoko, ale biorąc pod uwagę stan bieżący OPa (brak znajomości, zapewne studiów i drugiej połówki) to może się okazać, że po paru latach kręcenia się w pętli lichej pracy, z której lwią część oddaje na pokój i oszczędności przejadanych przez randomowe akcje typu leczenie zęba wyląduje może i nawet gorzej xD
  • Odpowiedz
jak dokładnie mam poznać tych ludzi?


@Glock17: na wyjeździe ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem akurat w złotych piaskach w Bułgarii, moocno imprezowy wypad, w dzień w dzień chlanie od rana do nocy. Ludzie w przedziale 19-33.
Jak ktoś lubi takie klimaty...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co stoi na przeszkodzie, żeby się wyprowadzić z domu do dużego miasta?


@fanmarcinamillera: OP nawet jak się przeprowadzi to i tak prawdopodobnie zostanie w tym samym miejscu. Małe miasto jest dużym problemem to akurat fakt przez co daje to poczucie, że wystarczy się przeprowadzić do większego miasta i wszystkie twoje problemy znikną. Więc decydujesz się przeprowadzić parę razy nawet pojechać za granicę i przez jakiś czas to działa, czujesz się
  • Odpowiedz
@Glock17: ależ walisz cope z tym uzależnieniem od kompa. Pomyśl tak: jakbyś nei wrzucił wieku nastoletniego w kompa, to być może byś wyjechał na jakaś bursę w szkole średniej (zegzy, alkohol, przygoda), a potem na studia (jeszcze więcej poprzedniego) i teraz byś se piwniczył w samodzielnej od rodziców piwnicy.

jak masz 24lata i uważasz, że młodość ci minęła, to twoim głównym problemem jest fakt, że jesteś głupi i nic innego...Minęło to ci co najwyżej bycie gówniarzem 16-20 lat, a nie młodość xD


@woj_st: Bywalcy tego tagu ZAWSZE będę pokazywali, że już nie ma dla nich ratunku bo
  • Odpowiedz
@Glock17: jeszcze nie jest za późno, 24lvl do dobry wiek żeby wylecieć z gniazda rodzinnego. Ja w sumie w tym wieku się wyprowadziłem na dobre, potem spotkało mnie wiele dobrych rzeczy, poznałem wielu ludzi. Kiedyś miałem wrażenie, że marnuję czas, ale dzisiaj nawet nie pamiętam tego okresu.
  • Odpowiedz