Wpis z mikrobloga

Po 5 latach od sprzedaży bloku, developer nie sprzedał miejsc postojowych 24,25 oraz 26 jak na rysunku poglądowym (ściągnięte z Internetu, ale u mnie w bloku wygląda to identycznie).

Wiadome, że miejsca 25 i 26 nie są zbyt atrakcyjne, bo są przy samej ścianie, więc i możliwości manewrowania o wiele mniejsze.

Czy uważacie miejsce 24 (w czerwonym prostokącie) za atrakcyjne do wzięcia za kwotę około 35k? Chodzi mi bardziej o możliwości odsprzedaży w późniejszym czasie, coś jak lokata kapitału.

Dla mnie osobiście, nie byłoby problemu z wyjechaniem moim samochodem cofając w kierunku tej ściany, ale z drugiej strony mam w głowie, że budynek zamieszkany już od około 5 lat i nikt tego miejsca nie kupił ()

#nieruchomosci #miejsceparkingowe #parking #garaz
Snowflake_ - Po 5 latach od sprzedaży bloku, developer nie sprzedał miejsc postojowyc...

źródło: rzut-hala-garazowa

Pobierz
  • 14
@Snowflake_: Ciężko powiedzieć bez podania rozmiarów miejsca oraz lokacji - jeżeli jest to parking w centrum TOP 5 i masz mały samochód bądź jednoślad, albo chcesz podnająć to raczej na miejscu parkingowym nie stracisz.
@Snowflake_
Jak przez tyle lat nie ma developer popytu na te miejsca parkingowe to jak ty chcesz na tym zarobić?

Szczególnie że ilość klientów jest raczej ograniczona względem ilości mieszkańców w tym bloku, którzy miejsca jeszcze nie mają.

Nikt nie da w #!$%@? hajsu żeby potem z buta łazić z innego bloku czy osiedla po samochód. A nawet jeśli to wątpliwe żeby ktoś dał ci za to tyle żebyś jeszcze zarobił.

Osobiście
bo są przy samej ścianie, więc i możliwości manewrowania o wiele mniejsze.


@Snowflake_: ale nikt ci nie obije auta od jednej strony. ja to bym specjalnie przy ścianie chciał. bo wiem że od tej strony nikt się nie kręci.