Wpis z mikrobloga

Pani poseł vel "drogi żołnierzu wysyłają cię na wojnę ale w nagrodę możesz sobie pogwałcić" tym razem używa ludzkiej tragedii aby nasrać na Polskę. Bo nie można napisać, że nie żyje niewinna dziewczyna, skupić się na ofierze i uczczeniu jej pamięci. Trzeba dodać, że stało się to w "ponoć najbezpieczniejszym w Europie kraju dla kobiet".

W Polsce wskaźnik przemocy seksualnej wynosi 7,7 na 100 000 mieszkańców co plasuje nas na jednym z ostatnich miejsc w Europie. Polska to jest jeden z najbezpieczniejszych krajów dla kobiet, a nie żadne ponoć.

#lewackalogika #bekazlewactwa #gwalt
WielkiNos - Pani poseł vel "drogi żołnierzu wysyłają cię na wojnę ale w nagrodę możes...

źródło: temp_file1422285425939038628

Pobierz
  • 49
W Polsce wskaźnik przemocy seksualnej wynosi 7,7 na 100 000 mieszkańców co plasuje nas na jednym z ostatnich miejsc w Europie.


@WielkiNos: według tych danych w Grecji ten wskaźnik wynosi odpowiednio 1,79 procenta. A wiec jest u nich statystycznie kilkukrotnie lepiej. A wiec, jakby nie patrząc, mamy spore szanse i pole do popisu by było u nas znacznie lepiej.
@WielkiNos: Możesz iść, bo jesteś facetem (tak, widziałam te ukradzione zdjęcia :P)

Przyznam szczerze, że w takim Paryżu wieczorem, mimo zaczepek czuję się bezpieczniej niż wieczorem w Warszawie. Głównym powodem jest to, że w Paryżu jak mnie ktoś zaczepia to przy odmowie dalej jest miły, żartuje i odchodzi, a w Warszawie zdarzyło mi się być zwyzywaną, a raz typ mnie nawet wypchnął na ulicę.

I też nie jestem do końca pewna
@WielkiNos: były takie badania które sprawdziły o co chodzi z tymi statystykami, i wyszło że przyjmując zestandaryzowaną metodologię różnice statystyczne w europie są nikłe, a piszę ci o tym dlatego, że tego badania na pewno nie przeczytasz i nie będziesz weryfikował swoich wyobrażeń bo nie będą się pokrywały z rzeczywistością, i nadal będziesz srał pod siebie i bóldupił swoją frustracją z "zajebistego życia które na pewno prowadzisz" i dalej #!$%@?ł ludzi
większość takich rzeczy nie jest zgłaszana do organów


@arinkao: oh #!$%@?, jest i ona - Pani Neguję Te Statystyki, Które Psują Mi Światopogląd. No to tradycyjnie:
Dżemdobry, jestę neuropkę i już tłumaczę:
1. W Szwecji gwałty inaczej się liczą i nawet jak ktoś krzywo na kobietę spojrzy to już się liczy do statystyk jako pięć gwałtów.
2. W Anglii tak naprawdę jest mniej gwałtów, bo oni mają system imperialny a nie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przyznam szczerze, że w takim Paryżu wieczorem, mimo zaczepek czuję się bezpieczniej niż wieczorem w Warszawie. Głównym powodem jest to, że w Paryżu jak mnie ktoś zaczepia to przy odmowie dalej jest miły, żartuje i odchodzi, a w Warszawie zdarzyło mi się być zwyzywaną, a raz typ mnie nawet wypchnął na ulicę.


@peszek_leszek: przykłafy anegdotyczne to sobie możesz. Równie dobrze mogę podać przykłady paru znajomych co przestali jeździć w pewne miejsca
@cienki137: Nie wiem czy istnieją statystyki odnośnie tego ile razy ktoś jest zaczepiany w danym kraju i jak wygląda reakcja na odmowę. Dlaczego nie napisałeś tego również w odniesieniu do osoby, która podała swój przykład?