Wpis z mikrobloga

Pani poseł vel "drogi żołnierzu wysyłają cię na wojnę ale w nagrodę możesz sobie pogwałcić" tym razem używa ludzkiej tragedii aby nasrać na Polskę. Bo nie można napisać, że nie żyje niewinna dziewczyna, skupić się na ofierze i uczczeniu jej pamięci. Trzeba dodać, że stało się to w "ponoć najbezpieczniejszym w Europie kraju dla kobiet".

W Polsce wskaźnik przemocy seksualnej wynosi 7,7 na 100 000 mieszkańców co plasuje nas na jednym z ostatnich miejsc w Europie. Polska to jest jeden z najbezpieczniejszych krajów dla kobiet, a nie żadne ponoć.

#lewackalogika #bekazlewactwa #gwalt
WielkiNos - Pani poseł vel "drogi żołnierzu wysyłają cię na wojnę ale w nagrodę możes...

źródło: temp_file1422285425939038628

Pobierz
  • 46
W Polsce wskaźnik przemocy seksualnej wynosi 7,7 na 100 000 mieszkańców co plasuje nas na jednym z ostatnich miejsc w Europie.


@WielkiNos: Te dane wynikają z tego że większość takich rzeczy nie jest zgłaszana do organów, masz tego świadomość?
Ale oczywiście można żyć w bańce że mężczyźni tego nie robią, tym bardziej jak ma sie taki WielkiNos, to zrozumiałe ;)
@arinkao Nikt nie mówi, że mężczyźni w Polsce tego nie robią, przecież masz napisane we wpisie, że wskaźnik przestępczości seksualnej wynosi 7,7 na 100 000 mieszkańców.

Czego konkretnie nie zgłasza się w Polsce i skąd masz tę wiedzę? W Anglii, Niemczech, Hiszpanii, Rumunii, Serbii, Mołdawii, Szwecji, Grecji jest inaczej pod tym względem? Skąd to wiesz?
mam też świadomość, że w Polsce mogę sobie normalnie iść na miasto i czuję się w miarę bezpiecznie, a czytałam wypowiedzi polek mieszkających we Francji, które twierdzą, że każde wyjście na miasto to zaczepki od imigrantów. Po prostu doceniam co mamy.


@WielkiNos: Nie no jasne że tak, kultura białego człowieka zwłaszcza w przypadku takich rzeczy jak seks i molestowanie jest diametralnie inna niż ciapaków czy innych cyganów, wiadomo. Polak gwałci mimo
@WielkiNos: rozmuchiwanie jednostkowych w skali 40milionowego kraju przypadków do rangi problemu nr 1 w obecnej sytuacji jest tak żałosne. Pachoły z dna listy lewicy muszą jakos uzasadnić swoje istnienie więc kreują problem na który niby są rozwiązaniem. Prawda jest taka ze nie ma takiego miejsca w historii w którym udalo się zredukować gwałty do 0. Z dużym prawdopodobieństwem próbując to osiągnąć zaszkodzimy większej ilości ludzi niz pomożemy
Te dane wynikają z tego że większość takich rzeczy nie jest zgłaszana do organów, masz tego świadomość?

Ale oczywiście można żyć w bańce że mężczyźni tego nie robią, tym bardziej jak ma sie taki WielkiNos, to zrozumiałe ;)


@arinkao: klasyk xD
Szkoda że posłanki Lewicy tak bardzo wybiórczo podchodzą do statystyk.
Jeśli chodzi o gwałty - statystyki policyjne są złe bo kobiety nie zgłaszają.
Statystyki przemocy - super dokładne, przemoc ma
@Emble: @walokid Nie jest ok szufladkowanie ludzi na podstawie jakiegoś zdania czy twierdzenia. Nie nienawidzę mężczyzn bo jestem na to za ładna xD
Na wykopie słyszę że jestem lewaczką tfu albo prawaczką tfu, wypraszam sobie, nie uczestniczę w tej schizofrenii.

arinkao - @Emble: @walokid Nie jest ok szufladkowanie ludzi na podstawie jakiegoś zda...

źródło: kompaspolityczny

Pobierz