Wpis z mikrobloga

Irytujący jest ten cały budda. Robi 'fajne' rzeczy w postaci rozdawania kasy i wspierania piesków czym wkupił się w łaski większości prosto myślących ludzi. No bo kto powie coś złego o człowieku, który zatankuje Ci samochód albo da złudną nadzieję na wygranie jakiegoś szybkiego auta. Jednak odstawiając te wszystko na bok, jest to sebiks otoczony profesjonalnym zapleczem ekip filmowych, przedsiębiorców, który wyraża się jakby wyszedł z rynsztoku, ciągle przeklina, #!$%@? temat hajsu. Zawsze nachodzi mnie cringe jak widzę jego buzię i w jaki sposób się wypowiada. Przykład? Robili jakieś losowanie, wynajęli profesjonalne studio filmowe, zatrudnili ludzi którzy przykładają się do powierzonego im zadania. A budda? Zdjął skarpetki i paradował przed tą komisją gier losowych ekscytując się jak chłop z podwórka klnąc na prawo i lewo, masakra. Mieszanka atencjusza/narcyza/banana. Jeśli myślisz podobnie to daj plus.

#samochody #motoryzacja #youtube #budda #famemma #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • 28
@Zwyyrol: to nie jest zazdrość, nie jestem człowiekiem zero jedynkowym. Potrafię dostrzec aspekty pozytywne jak i negatywne, wypowiedziałem się o negatywnych, nie tylko jak tak uważam.
  • Odpowiedz
@waybach: Budda jest odzwierciedleniem społeczeństwa które go ogląda. Wykorzystuje tylko swoją szansę i możliwości jakie dają mu widzowi. Gdybyśmy mieli inteligentne społeczeństwo, to by go szybko zweryfikowali. Widać to na przykładzie rozdawania pieniędzy. Działa, to po co zmieniać strategię. Pis pokazał, że rozdawaniem pieniędzy można zjednać ludzi. To, że przy okazji wyciska pieniądze z widzów, to nieważne. Najważniejsze, że się dzieli. Zanim napisałem o widowni, to zajrzałem na grupy związane
  • Odpowiedz
@waybach: Budda po prostu daje vibe pozytywnego ziomka, pozytywnego seby i to ludzie lubią. Skoro polubili go za to jaki jest to na loterii będzie sie zachowywał jak na filmach żeby nie odstraszyć widowni. Poza tym, poza rozdawaniem kasy i robieniem loterii pomagał w organizacji imprez motoryzacyjnych i je promował. Dzięki jego pomocy w polsce odbyły sie największe zawody driftingowe na świecie a wy zauważacie tylko te pieprzone loterie xD
  • Odpowiedz