Aktywne Wpisy

KjatanSveisson +42
#gielda
W sumie to oglądanie zawód inwestor i kopiowanie jego ruchów trochę jest bez sensu. Fakt, że dostaje za same współprace i reklamy w miesiąc taką kasę zmienia w ogóle strategie. No przecież jakbym wiedział, że regularnie dostanę pełno pieniędzy to bym miał zupełnie inne podejście xd Straci na spółce 20 tys. ale co z tego jak za chwilę wleci na konto większy przelew za samo mówienie o tym.
Granie
W sumie to oglądanie zawód inwestor i kopiowanie jego ruchów trochę jest bez sensu. Fakt, że dostaje za same współprace i reklamy w miesiąc taką kasę zmienia w ogóle strategie. No przecież jakbym wiedział, że regularnie dostanę pełno pieniędzy to bym miał zupełnie inne podejście xd Straci na spółce 20 tys. ale co z tego jak za chwilę wleci na konto większy przelew za samo mówienie o tym.
Granie

Lewusx +32
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz




@mirko_anonim: w pełni, to z założeniem że jeśli współżyjesz to mogą pojawić się dzieci. Czyli nie w pełni.
Zaraz wpadną tu komentarze lasek, polecające ci podwiązanie nasieniowodów, podobno odwracalne. Nie znam nikogo kto potwierdziłby że to w 100% odwracalne. Ale skoro nie chcesz mieć potomstwa to pal sześć. Pzdr.
Wbrew pozorom homo sapiens wcale nie jest taki wiatropylny. Zestaw wkładka domaciczna plus poprawnie założona gumką da ci statystyczny spokój porównywalny z pewnością że nie wygrasz w lotto.
Zdarza ci się przechodzić przez pasy na drodze? Przy prawidłowo stosowanej antykoncepcji jest większa szansa że zabije cie samochód na pasach niż że partnerką zaciąży.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
to jak w tym dowcipie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży
Oczywiście jest ryzyko zajścia w ciąże, ale małe. Głównie w momencie w którym Twoja partnerka weźmie jakiś lek, który może zmniejszyć działanie tabletki. Dlatego warto mimo wszystko patrzyć,
No i jeszcze taka sprawa czy ufasz dziewczynie? Bo mój kuzyn też zaciążył swoją jak była na tabletkach, a potem się okazało,że ona chciała dzidziusia, więc no... Jak nie jesteś pewien laski to nakładaj gumy, jak ona nie chce to zmyślaj coś,że w gumie możesz dłużej.
Aczkolwiek później cały stres już z głowy schodzi, możesz kiedy chcesz, jak chcesz, gdzie chcesz