Wpis z mikrobloga

Może to działa w ten sposób, że biedni ubierają się w super markowe ciuchy mimo, że średnio ich stać na nie a kogoś kogo stać, nie ubiera się w markowe tylko po prostu wygodnie


@iquiet: tak generalnie jest, bo ubranie to wyznacznik statusu - on przecież nikomu nie musi ubraniem udowadniać że ma hajs

już pomijam że ten czarny wyblakły t-shirt to jest włoski custom zapewne za 1k euro a kurteczka
@KingaM: Te wasze style i moda to sie do #!$%@? nadaje. Jak patrze jak te dzbany chodzą w #!$%@?ściskach albo czerwonych spodniach to mnie aż skręca. Myślicie, że jesteście fajniejsi, bo ubieracie się w coś, co jest teraz modne ? Ha tfu.
Ciekawostka: Większość klientów luksusowych marek ubraniowych to klasa średnia. Bogacze wcale tak nie szturmują sklepów Hermesa czy Diora. To klasa średnia chce się dowartościować i choć przez chwilę poczuć się wyjątkowo
@KingaM: mając pięciocyfrową wypłatę często ubieram się jak żul. Co nie wpływa na to że jak mi się jakaś kurtka spodoba to jestem w stanie wydać na nią dwa koła, ale nie ma świecącego logo na pół piersi i jestem świadom że będzie mi ona służyć minimum 20 lat ponieważ jest świetnej jakości.
@iquiet: to nie tak. Tacy ludzie jak zuckenberg w ogóle nie interesują się tym jak wyglądają. Na pewno znałeś ze szkoły ludzi, dla których numer jeden była nauka. Często nosili jakieś gówno jakby ukradli z kontenera z odzieżą używaną, często nie dbali o włosy, cerę, jedzenie.

Tu nie chodzi o to, że mają wywalone na opinię innych. Mają wywalone, ale oni w ogóle nie interesują się szeroko pojętym aspektem beauty.
@keep_movin ale ja i większość mężczyzn ma głęboko w D jak mnie ludzie odbierają i co o mnie myślą xD. Tym się różnimy, że facet jest pozytywnie oceniany przez sprawczość, zaradność i sukces, a baby przez wygląd bo nie mają nic innego do zaoferowania oprócz seksu ¯_(ツ)_/¯
Dlatego mają takiego fioła na punkcie wyglądu, prezencji i tego co o nich pomyślą ( ͡ ͜ʖ ͡)
@KingaM: daleko mu od cyganskiego podejścia, czy tez bieniejszych Polaków, którzy mysla, ze jak założą koszulkę z logo widocznym z dwóch kilometrów albo będą jeździli sprowadzaną z niemiec 20-letnią klasą premium zamiast nową dacią czy skodą to będą postrzegani za lepszych. Ten trend też dobrze widać wśród najbiedniejszych, którzy potrafią wziąć iphone na raty, aby się pokazać ¯\(ツ)/¯
@KingaM: cały roczny zarobek musiałabyś wydać na ciuchy które on nosi to jest jedno. A drugie to moda ludzi bogatych rożni się od biedaków - biedacy zakładają markowe ciuchy z logami, a bogaci starają się kupować bez żadnego logowania