Wpis z mikrobloga

@not_found: Chciałem właśnie pisać, ubrał się tak aby nie rzucać się w oczy. Dwa sporo ludzi tak naprawdę ma wywalone w co się ubiera byle było w miarę schludne i czyste. No i trzecie najważniejsze już w Europie zachodniej mają wywalone na ubiór i łażą jak chcą ubrani, w stanach z tego co mi wiadomo i słyszałem to jeszcze o wiele bardziej mają wywalone jak kto się ubiera jak idzie do
@KingaM: bo człowiek dowartościowany nie musi świecić logami przed plebsem i zwracać na siebie uwagi. Plebs walczy o atencje bo chce się dowartościować "patrzcie jestem Rysiu Kowalski, syn mechanika, założyłem gacie Armaniego za wszystkie oszczędności kupione, patrzcie jaki jestem wartościowy, jestem KIMŚ!". Z drugiej strony człowiek sukcesu nie musi niczego udowadniać NIKOMU i do tego nie chce zwracać na siebie uwagi bo ma w dupie opinie Jessiki żyjącej z alimentów.
@iquiet:

Może to działa w ten sposób, że biedni ubierają się w super markowe ciuchy mim


A co to ma wspólnego z tym wpisem? Tu jest mowa o stylu a nie o tym czy ubrania są drogie czy nie.

@Kamokamo

I niech ma w dupie ale nie oznacza to, że nie można się śmiać z tego, że nie umie się ubierać. I zaznaczę znowu, że nie chodzi tu o ubranie koszulki
@Kamokamo: A teraz mieć w dupie nie możesz? Zawsze irytują mnie te argumenty "on bogaty, więc ma w dupie jak się ubiera, też jakbym tyle miał to nie patrzałbym na to". Uwaga, nie trzeba być bogatym żeby mieć w dupie zdanie innych co do ubioru, można mieć w konwenanse #!$%@? zawsze i nie musimy się usprawiedliwiać tym, że "mamy hajs" xD

Dlaczego się zesrałem? Bo znowu uznajemy jakiegoś bogatego typa jako
@KingaM: @KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota z 6-8 lat temu oglądałem jak w jakimś wywiadzie mówił, że w swojej szafie może i ma sporo ubrań ale np. T-Shirty wszystkie takie same bez znaczków logo i w 4 kolorach czarne, białe, szare, granatowe. To tak aby nie musiał się zastanawiać co założyć tylko coś na zasadzie jeden tydzień jeansy i czarny, drugi jeansy i biały itd.
Mieć tyle hajsu, a mieć stylistę/poczucie stylu na poziomie gimnazjalisty podczas dojrzewania na wsi.


@KingaM: Ty musisz się napocić aby nie wyglądać biednie, on po prostu biedny nie jest.