Wpis z mikrobloga

@To_The_Moon: mnie siedmiodniowe szkolenie wojskowe nie przeraża ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle że już chyba jestem za stary. Jak kogoś przeraża to niech nie stara się o pozwolenie ¯\(ツ)/¯
@To_The_Moon: "za młodu" pływałem kilka razy żaglowcami, gdzie też słuchałem poleceń, bo tego wymaga praca zespołowa na dużym okręcie, nie wiedziałem że jestem niewolnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nawet uważam to za jedno z ciekawszych doświadczeń w swoim życiu. Żegluję od dziecka i uważam że dyscyplina kształtuje charakter, tyle że charakter to słowo nieistniejące wśród "zetkowych" płatków śniegu. Gdybym mógł polecieć w kosmos zrobiłbym to bez
@przeczki: wg statystyk 80% żołnierzy ginie od ataków artylerii, rakietowych, lotnictwa, dronów, itd. nawet nie widzą tego co ich zabił, bo jest kilkadziesiąt km dalej. Mniej niż 10% ma szansę stanąć twarzą w twarz z wrogiem.

Nie wiem co Ty chcesz Tym muszkietem zdziałać?
i nie jestem debilem i mięsem armatnim który będzie walczył za polityków


@To_The_Moon: i jestem tchórzem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lepiej być żywym tchórzem niż zmarłym bohaterem


@To_The_Moon: tylko nie mów tego tekstu swojej kobiecie, bo będziesz nieświadomie wychowywał cudze bombelki (nie-tchórza). xDDD
nie mów tego tekstu swojej kobiecie


@Przypadkowy: w ogóle ten tekst mnie #!$%@?ł xD Światczy dobitnie, że kompletnie nie czaisz psychiki kobiet xD Jakbyś nie wiedział to tacy "bohaterowie" i poświęcający się cuckoldy właśnie wychowują nie swoje dzieci, a faceci którzy potrafią zadbać najpierw o siebie, są egoistyczni, to właśnie oni mają szacunek kobiet, współczuję życia bajkami którymi cie nakarmili :*

Miałem koleżankę które cisnęła bękę ze swojego chłopaka ciągle za
: w ogóle ten tekst mnie #!$%@?ł xD jakbyś nie wiedział to tacy "bohaterowie" i poświęcający się cuckoldy właśnie wychowują nie swoje dzieci,


@To_The_Moon: ahahahaha taka bzdura, że nie wiem nawet, czy dalej czytać. No, ale zrobię to z ciekawości. Także do usłyszenia, over. xDDDD
a faceci którzy potrafią zadbać najpierw o siebie, są egoistyczni, to właśnie oni mają szacunek kobiet, współczuję życia bajkami którymi cie nakarmili :*


@To_The_Moon: wszytko w porząsiu, dopóki ten egoista nie jest również pieprzonym tchórzem. Wtedy egoizm zamiast przyciągać, to zaczyna odpychać laski. Tego nie zmienisz: tchórzostwo jest mega nieatrakcyjne, no matter co mówią tchórze. ( ͡º ͜ʖ͡º)
chórzem


@Przypadkowy: no i jestem i co xD Dobrze mi z tym, to ty masz większy z tym problem niż ja oraz moja kobieta i moja rodzina którą obronię xD

Ciekawe która rodzina będzie bardziej zadowolona, twoja z którą będziesz się kisił w kraju opętanym wojną, czy moja w bezpiecznym miejscu, żyjąca bez stresu.

Jestem egoistą, ale dla obcych ludzi jak ty, bo nic dla mnie nie znaczysz randomie, ale to
no i jestem i co xD Dobrze mi z tym, to ty masz większy z tym problem niż ja oraz moja kobieta i moja rodzina którą obronię


@To_The_Moon: nie obronisz. będziesz się bardzo, bardzo bał. xDDDD
Ja nie mam z tym żadnego problemu. Bękę sobie z cb cisnę, przeglądając jednocześnie oferty pracy dla kierowców cięmżarówekk. ( ͡º ͜ʖ͡º)

czy moja w bezpiecznym miejscu, żyjąca bez stresu.