Wpis z mikrobloga

Bękę sobie z cb cisnę, przeglądając jednocześnie oferty pracy dla kierowców cięmżarówekk.


@Przypadkowy: aaa czyli robol tirowiec, wszystko jasne xD Jestem daleko od niskiej warstwy społecznej a tym bardziej kierowców zawodowych którzy nie umieją jeździć xD
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: oooo, to teraz pojechałeś ostro. Nie bałeś się? Jak smakuje internetowa odwaga? xDDDD

A skąd ta wiedza, że ja nie umiem jeździć? A odnośnie bycia robolem-tirowcem, to przypominam uprzejmie, że powstało kilka gier przedstawiających mój zawód. Ciekawi mnie, czy to samo można powiedzieć o twoim zawodzie? ()
  • Odpowiedz
mięczak xD


@To_The_Moon: ooooo, mamy tutaj prawdziwego twardzielaaaaa. Co prawda na poziomie czynów bardzo się boi, ale za to w pyskówkach jest mega odważny.


Co taki spełniony człowiek sukcesu robi o 4 w nocy? Taki ten sukces mocno wątpliwy. ;) /jak twoja męskość/
  • Odpowiedz
Sorki


@Przypadkowy: wiedziałem, ze cuckold, ciagle przeprasza i do tego obcych ludzi. Swoją kobietę tez ciagle przepraszasz za to o do niej mówisz? xDDD

Co taki spełniony człowiek sukcesu robi o 4 w nocy?


@Przypadkowy: a to, że nie muszę pracować i wstawać rano do kołchozu jak ty :)

rzypominam uprzejmie, że powstało kilka gier przedstawiających mój zawód


@Przypadkowy: #!$%@?, jednak troll xD nie mozna być tak serio głupim
  • Odpowiedz
wiedziałem, ze cuckold, ciagle przeprasza i do tego obcych ludzi. Swoją kobietę tez ciagle przepraszasz za to o do niej mówisz? xDDD


@To_The_Moon: taki niby inteligentny, nie-robol, a zwykłej szydery nie rozumie. Masz Aspergera czy co? xDDDD

#!$%@?, jednak troll xD nie mozna być tak serio głupim xD


@To_The_Moon: ale to jest prawda, naprawdę. Powstało kilka gier i są bardzo popularne? A co z twoim zawodem, bo przypadkowo nie odpowiedziałeś?
  • Odpowiedz
@przeczki: jak już chcesz mieć broń w razie W na szabrowników, bo z wojskiem w pojedynkę mają szansę tylko myśliwi ze sztucerami z dużej odległości to kup sobie rewolwer remingtona albo colta w kalibrze .44 i dodatkowy bęben. Na pierwszym bębnie trenuj i naucz się bezpiecznej obsługi broni. Dodatkowy bęben załaduj w warunkach niskiej wilgotności, owiń dokładnie folią i schowaj w bezpiecznym miejscu. W takim stanie może leżeć latami i w
  • Odpowiedz