Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
HAJS = WSZYSTKO
Wizja życia w ciele przystojniaka z pięknymi kobietami wokół była fajna jak byłem młody i chciałem mieć swoje 5 minut. Hormony buzują, chcesz mieć uznanie kolegów, mieć życie jak na filmach i jesteś na garnuszku rodziców, więc wydaje ci się że gonienie za laskami to sens życia, bo nie masz innych problemów. Z biegiem czasu zmieniają się priorytety i bardziej skupiasz się na sobie. Ogarniasz, że laski są przereklamowane a romantyczna miłość to chyba nie do końca prawda. Niby jesteś dorosły i możesz wszystko ale w teorii jesteś uzależniony od hajsu. Niby połowa życia za dobą ale zdajesz sobie sprawę, ze gówno w życiu widziałeś i przeżyłeś. Tutaj paradoks bo niby cała natura, cała planeta jest dla nas ale żeby ją eksplorować, żeby doświadczać różnych rzeczy to trzeba hajsu, i to dużo hajsu. I tutaj puenta na koniec, bo życie dla większości jest udręką a co gorsze jest bardzo krótkie, więc trzeba jak najwięcej wycisnąć z niego i nie wiem, oglądać zachody słońca na Karabiach, jeździć sportowymi autami po nocy w Tokyo, jeść kolacje na dachu największych wierzowców, nurkować w poszukiwaniu rafy koralowe,... i wtedy możesz powiedzieć że żyjesz.

#wygryw #przegryw #zycie #feels #przemyslenia #blackpill #redpill #filozofia #hedonizm #samotnosc #depresja #senszycia #egoizm #rozwojosobisty



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
HAJS = WSZYSTKO
Wizja życia w ciele przystojn...

źródło: 8h1468

Pobierz
  • 17
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @BlackpillNaCalego: dobre geny to ekstrakt z cope'u. Co ci z tych dobrych genów? Mówimy o typowych oskarkach? Każdy którego znałem nie osiąnął nic wielkiego i jedynie mieli swoje 5 minnut w szkole średniej. W dobie instagrama dobre geny nie robią na nikim wrażenia i to nie Ameryczka, że ktoś za ładną twarz da ci milionowy kontrakt. Czy mówimy o dobrych genach = wygląd supermodela? ale to cope
@mirko_anonim:

dobre geny to ekstrakt z cope'u. Co ci z tych dobrych genów?


To z dobrych genów, że całe życie poruszasz się w pozytywnej pętli zwrotnej - ludzie są dla Ciebie mili, faceci okazują respekt a kobiety się uśmiechają i same do Ciebie lgną. Przy takich dobrych genach nie dziwota że możesz sobie myśleć "świat jest spoko, wystarczy być sobą, uśmiechać się do innych i zawsze ludzie pomogą".

Przy słabych genach