Wpis z mikrobloga

@AXSIS: fachową pomocą jest wygadanie się, poznanie pewnych mechanizmów czasami jest drugoplanowe i nieistotne. Czasami pierwsze pomogało lepiej. Na przykład przypadkowy zabójca może poczuć się lepiej jak "Bóg mu wybaczy". Dla niektórych druga opcja może być lepsza albo gorsza.
via Android
  • 0
@Polasz
Jeśli odczytujesz słowo chłop jako inne określenie niż synonim dla słowa facet w tym kontekście to jest tylko Twoja nadinterpretacja.
Facet jest chłopem, mężczyzną, samcem itp.
@AXSIS:coś słabo cię polskiego uczyli bo słowa mają znaczenia i synonimy nie przekładają się bezpośrednio jak piszesz. W teście są błędy rzeczowe i strach napisania ksiądz to już masochizm i gimboateizm. Poziom intelektualny 15 latka
natomiast tak to wygląda patrząc z boku


@AXSIS: Każdy rytuał wygląda śmiesznie jeśli oderwie się od niego kontekst, emocje i duchowość uczestnika. Natomiast jeśli na końcu ktoś się lepiej poczuje, a przy tym nikt nie ucierpi, to nie widzę problemu.
via Android
  • 1
@Polasz
Przykro, że w jednej wypowiedzi jednocześnie mnie poniżasz i mi umniejszasz. Gdzie Twoje katolickie wartości i serdeczność?

Gdybym to jeszcze ja tego mema stworzył XD Zauważyłem na wykopie tendencje, że jak wstawię jakiegoś mema to każdy myśli, że jestem jego autorem, a ja po prostu wstawiam to co gdzieś widziałem i mnie rozbawiło. Nie rób z igły widły.
( ͡º ͜ʖ͡º)
via Android
  • 1
@Polasz

dorosnij, bo z 15 latkiem ciężko rozmawiać na poważne tematy jakie zaczynasz


No i znowu stosujesz argumenty ad personam zamiast krzty merytoryki. Nie chciałem już Ci tłumaczyć Twojego błędnego rozumowania słowa "chłop" W TYM KONKRETNYM PRZYKŁADZIE, bo mój zmarnowany czas życia na to będzie niewspółmierny do oczekiwanego efektu.
Słowa mają znaczenia i W POWYŻSZYM PRZYKŁADZIE znaczy dosłownie.
Jeśli twierdzisz inaczej to to udowodnij zamiast szczekać uszczypliwymi komentarzami.

Poza tym to miłego