Wpis z mikrobloga

@AXSIS: też nie wiem, ale jak widzę ciągła bekę z KK, może i słusznie w niektórych przypadkach, a o innych religiach to pupka cicho bo to nie dobra albo strach bo przyjdą i zrobią ała, to zauważam brak równowagi. W sumie tyle. A w dodatku chyba lepsze opowiadanie facetowi w sukience co nabroiles niż żeby facet w sukience namawiał cię do tego żebyś obcinał głowy każdemu kto nie lubi wąchać zadka
tak za dużo czasu Ci poświęciłem.


@AXSIS: czyli jednak twój czas nie jest tak cenny jak piszesz wcześniej, bo znów odpisujesz

@AXSIS: taki niestety jest ten polski gimbokatolicyzm. Nie żadna możliwość wygadania, tylko pranie mózgów dzieciom "Hur dur gówniorzu, idź powiedz panu w sukience że się dotykołeś po siusiaku, bo jak nie to piekło i wieczny ogień"
via Android
  • 0
@turboczacza

A w dodatku chyba lepsze opowiadanie facetowi w sukience co nabroiles niż żeby facet w sukience namawiał cię do tego żebyś obcinał głowy każdemu kto nie lubi wąchać zadka i stóp kolegi.


Z dwojga złego tak, ale wiesz jak jest.
Jeden rabin powie tak, a drugi inaczej :D
via Android
  • 0
@jusstt

XXI wiek i biologiczny facet nie rodzi dzieci, czego nie rozumiesz


No tak przecież to oczywiste, że facet nie rodzi dzieci. Chyba mnie pomyliłeś z jakimiś aktywistami LPG XD
Można urodzić się jako chłopiec lub dziewczynka i na tym kończy się temat. Co kto później ze sobą robi to nie moja sprawa :)
@AXSIS:
Serio nie skumałeś co miałem na myśli? Tagujesz bekę z katoli a nie rozumiesz prostych postów
Ile jeszcze trzeba tlumaczyć takim jak Ty, że
primo - więcej tolerancji
secundo - ci jaśnie oświeceni mogą być 100x bardziej #!$%@?ęci od katoli i bredzić jak prof Sroda
tertio - najważniejsze - jestem na 100 % pewien, że wiążąc sie z dziewczyną, która jest religijna masz większe szanse na normalny trwały związek niż
via Android
  • 0
@jusstt
Czego mam się domyślać? Zadałeś powyżej pytanie czego nie rozumiem i jakieś randomowe zdjęcie z kontrowersyjnym artykułem.
Primo - toleruje wszystkie religie i orientacje oraz odmienne zdanie innych.
Secundo - to, że ktoś wierzy w jedno lub drugie nie ma nic wspólnego z brakiem dystansu do siebie i rigczem. Zauważyłeś, że jesteś na wykopie? Traktuj więc wszystko z przymrużeniem oka, a nie jak propagandę trzeciej rzeszy XD
Tertio - lubie dziewczyny
@AXSIS:

Czego mam się domyślać? Zadałeś powyżej pytanie czego nie rozumiem i jakieś randomowe zdjęcie z kontrowersyjnym artykułem.

IMHO to bylo dość czytelne

lubie dziewczyny z tradycyjnymi wartościami oraz wyzwolone. Nie oceniam kogoś z góry po kolorze włosów, wolę najpierw poznać jakimi kieruje sie wartościami, a Ty sugerujesz, że ktoś z zielonymi włosami ma nasrane pod kopułą, bo się naczytałeś pierdół w internecie. Kto tu nie jest tolerancyjny? Nie oceniaj ludzi
via Android
  • 0
@jusstt

Dojrzałość w tym sensie, że jak widzisz kogoś kto Cię śmieszy to nie wysmiewasz go tak jak dzieci w podstawówce


Przekręcasz fakty. Gdzie na tym memie było napisane, że chrześcijanie są tacy czy owacy? Jakieś epitety były? To było wytłumaczenie przebiegu jednego z katolickich rytułałów w żartobliwy sposób.

Dobre, dobre. Problem że ja nie o tym pisałem ....


Znowu podchodzisz wymijająco. Wskazałem Twój sposób myślenia i to, że generalizaujesz. Przyklejasz ludziom
via Android
  • 0
@jusstt

Ile jeszcze trzeba tlumaczyć takim jak Ty


Takim ja ja czyli jakim? Próbujesz się wywyższać, gdzie Twoja chrześcijańska pokora?
@PodniebnyMurzyn: o wow, jaki nieśmieciowy komentarz jak na wykop. Sam uważam to samo, nie chodze do kościoła, a wrecz jestem obrzydzony przyssaniem sie tej instytucji do polityki i pieniążka... ale ... nie krytykuje głosno. Sa ludzie samotni ktorym kosciol daje wspolnote, sa wdowy i wdowce ktorym kosciol daje pocieszenie i nadzieje na to ze spotkaja sie z bliskimi ktorych kochaja po tej drugiej stronie... nieludzkim byłoby to odbierac im starajac sie
via Android
  • 0
@Elberus

wojujący gimboateista wierzący w terapię, najgorzej


Wojujący patogimbokatol wierzący w bajki sprzed 2 tysięcy lat i negujący doktorów psychiatrii. Średniowiecze welcome to XDD
@AXSIS:

Przekręcasz fakty. Gdzie na tym memie było napisane, że chrześcijanie są tacy czy owacy?

Jest i to bardzo wyraźnie, po cóż kłamać?

Znowu podchodzisz wymijająco. Wskazałem Twój sposób myślenia i to, że generalizaujesz. Przyklejasz ludziom łatki.

To przyklejam łatki czy jestem nietolerancyjny? Jak juz to przyklejam łatki a jestem tolerancyjny wobec jednych i drugich
A przyklejam łatki to mam takie doświadczenie życiowe: katolicy odnajdują sie z życiu a wariatki lewicowe