Wpis z mikrobloga

że on chociaż za te pieniądze otrzyma fachową pomoc


@AXSIS: gówno otrzyma od pani psycholog XD terapia jest dla bab, które prawdziwych problemów w zasadzie nie mają. Skuteczność w przypadku mężczyzn z depresją jest żadna.

Prawda jest taka, że większość ludzi rozumie swoje problemy, tylko nie potrafi ich pokonać. Tak jak każdy rozumie jak przebiec maraton, ale nie każdy umie ¯\(ツ)/¯
jeśli to komuś pomaga to niech się modli


@PodniebnyMurzyn: każdy człowiek potrzebuje higieny umysłowej w podobnym stopniu, jak fizycznej. Jedni osiągają to modlitwą do swojego boga, inni medytacją, czy dużym wysiłkiem sportowym. Problem jest jak ktoś w ogóle o to nie dba. Wtedy często zaczynają się nerwice, problemy ze snem, depresja etc.
jeśli to komuś pomaga to niech się modli, jak dorośniesz to zrozumiesz i pisze to jako niewierzący

@PodniebnyMurzyn: Do czego mam dorosnąc? XD Może niech wierzący wreszcie dorosną i wezmą się w garść, a nie rozwiązują problemy wierząc w wymyślonego przyjaciela.
Słowa mają znaczenia i W POWYŻSZYM PRZYKŁADZIE znaczy dosłownie. Jeśli twierdzisz inaczej to to udowodnij zamiast szczekać uszczypliwymi komentarzami.

@AXSIS: piszesz "dosłownie" a teraz już synonim. Ja ci podaje że jesteś w błędzie jak chciałeś a ty już zmieniasz zdanie. Ty chociaż wiesz co piszesz? Zdecyduj się wreszcie
via Android
  • 0
@Polasz

piszesz "dosłownie" a teraz już synonim


Typie, CHŁOP to dosłownie FACET w języku potocznym i jest jednocześnie jego synonimem. Mam Ci wszystko na tacy podawać? Jesteś jakiś ułomny czy masz dodatkowy chromosom?
Tyle lat na wykopie i nie potrafisz zajrzeć do słownika PWN żeby coś sprawdzić tylko tworzysz nowe teorie wmawiając innym, że są w błędzie.

Zaznaczyłem Ci na czerwono, bo może jesteś też ślepy XD

Nie potrafisz już nic więcej
AXSIS - @Polasz 
piszesz "dosłownie" a teraz już synonim

Typie, CHŁOP to dosłownie F...

źródło: temp_file3724258443657539139

Pobierz
@AXSIS nie rozumiem tego pojazdu z katolików. Czy ktoś Ciebie do tego zmusza, robisz tak jak na tym memie który wstawiles czy co?
Daj ludziom spokój bo krzywdy Ci raczej nie robią.
Każdy wierzy w kogo chce albo nie wierzy.
Koniec tematu
@AXSIS: czekam na memika w podobnym klimacie tylko z islamem w tle. W sensie że przychodzi gość, ściąga buty klęka, wącha dupę i stopy kolegi z przodu, przy okazji wypina się żeby kolega z tyłu też mógł zakosztować woni spoconych części ciała. Po czym wszyscy wąchają dywan i z wypiętymi zadkami czekają... Nie wiem na co bo się nie znam. Na to że wejdzie w nich duch Święty czy w co
via Android
  • 0
@senator_bomba
Toleruje wszystkie religie i popieram również część katolickich wartości, ale niektóre rytułały są po prostu... nawet nie wiem jak to ładnie określić żeby nikt tego źle nie odebrał :)