Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, jesteśmy razem z dziewczyną 8 lat, oststnio zapytała co myślę o miesiącu przerwy i przyzwolenia obu stron na randkowanie i skok w bok, żeby znowu poczuć dreszczyk emocji przy poznawaniu nowych osób. Co myślicie na ten temat? Mam mocno mieszane uczucia. #seks #zwiazki #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 109
Mirki, jesteśmy razem z dziewczyną 8 lat, oststnio zapytała co myślę o miesiącu przerwy i przyzwolenia obu stron na randkowanie i skok w bok, żeby znowu poczuć dreszczyk emocji przy poznawaniu nowych osób. Co myślicie na ten temat? Mam mocno mieszane uczucia.


@mirko_anonim: zerwij z nia za ten pomysl
nie wiem, ja uwazam, ze jesli takie mysli kolataja jej sie w glowie, to oznacza to, ze po prostu sie znudzila toba i szuka wrazen. i cos mi sie wydaje, ze jak juz tych wrazen zazna, to pomysli sobie, ze chetnie by wrocila do stabilizacji i cieplego #!$%@? jakim jest zwiazek z toba.


@muszyna_skarbzycia: tak bedzie ale zanim tak bedzie powinien bez wyjasniej uciac z nia kontakt
Generalnie nie ma czegoś takiego jak przerwa w związku. Jaka #!$%@? przerwa?
To nie trening na bieżni. Albo jesteście razem albo się rozchodzicie.
Generalnie kolego panna jasno daje Ci znać że brakuje jej emocji, problem w tym że z babami jest jak z dziećmi - nie pozwolisz jej to zacznie kombinować na boku żeby osiągnąć cel.
I z jednej strony możnaby pomyśleć że w porządku jest chociaż to że zapytała a nie
@mirko_anonim: Pytanie brzmi: dlaczego tak nagle po 8 latach związku wyskoczyła z takim pomysłem? Ja rozumiem, że są ludzie, którzy od samego początku budują relacje otwarte, jasno stawiając granicę i określając swoje oczekiwania i potrzeby, ale jakoś ciężko mi uwierzyć, że ktoś, kto zgodził się na monogamię i trwał w niej tyle czasu nagle wyskakuje z taką propozycją. Może być tak, jak piszą inni, że dziewczyna chce cię wmanewrować w inne
via mirko.proBOT
  • 11
Anonim (nie OP): Są dwa warianty:
* poznała kogoś i chciałaby zobaczyć czy coś z tego wyjdzie, ale nie chce cię zdradzać i jak nie wyjdzie to chce kontynuować związek z tobą,
* to już jest koniec, a to ma być tylko takie łagodne zakończenie

Tak czy owak to już najpewniej początek końca.

via mirko.proBOT
  • 9
Anonim (nie OP): Po 8 latach to na 100% po prostu ma Cię dość i chce "legalnie" zacząć szukać kogoś nowego. W sumie nieważne po ilu latach, po jakimkolwiek czasie taka propozycja by oznaczała że ona chce "legalnie" szukać kogoś nowego.
Ale zadam Ci pytanie:
Załóżmy że oboje się na to zgodzicie i spotkacie się z kimś innym - co jeśli ona w tym innym facecie się zauroczy i uzna go