Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, jesteśmy razem z dziewczyną 8 lat, oststnio zapytała co myślę o miesiącu przerwy i przyzwolenia obu stron na randkowanie i skok w bok, żeby znowu poczuć dreszczyk emocji przy poznawaniu nowych osób. Co myślicie na ten temat? Mam mocno mieszane uczucia. #seks #zwiazki #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 109
@mirko_anonim otwarcie związku to nic aż tak strasznego, chociaż nie jest najłatwiejsze. Ale jeśli mówi jednocześnie o przerwie z tobą, to już spokojnie możesz rozglądać się za nową stałą partnerką.
@mirko_anonim Może I bait, ale słyszałem o takich #!$%@? laskach. Współczuję, że 8 lat poświęciłeś na związek, który tak się kończy. Chociaż jest zawsze cień szansy, że po prostu ma jakieś potrzeby o których ci się wstydzi powiedziec czy co. Ale z drugiej strony, skoro woli innego bolca niż Ci powiedzieć o jakichś potrzebach to Iks de. Szkoda mi Cię miras, jeśli to nie bait.
@Wiesmin: DOKŁADNIE tak zrobiła moja koleżanka. Wróciła do chłopaka i wyszło, że to "rzucenie" to nie było "na przemyślenia" tylko na boltza. Ale powiedziała dopiero naście lat później, jak był już wspólny dom, małżeństwo (mąż katolik) i >=1 dziecko. Hehe
@mirko_anonim: Straciłeś dziewczynę w momencie w którym o to poprosiła, może nawet wcześniej bo musiała o tym myśleć. Przestała Cię szanować, być może nawet już kochać, szuka tylko przyzwolenia na to by łatwiej testować nową gałąź. Przykro mi, ale lepiej teraz niż 8 lat po ślubie.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jak dla mnie to czarna flaga.
Jeśli po 8 latach mówi takie rzeczy to znaczy, że po prostu już się wypaliło i chcę zobaczyć czy jak wróci na rynek matrymonialny to czy będzie miała powodzenie. Ale zostawia sobie furtkę na to że w razie by nic z tego nie wyszło to ma nadal ciebie.
Jak dla mnie tutaj już dawno nie ma miłości i jeśli nie teraz to
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Wybaczcie, że odpowiadam dopiero teraz, ale praktycznie nie miałem dostępu do internetu na dłużej.

@CH3j, @michal1msiekk: Taka propozycja też padła, ale będąc szczerym nie mogę sobie wyobrazić, że widzę jak uprawia seks z kimś innym np. w swingers klubie. Ciężko mi się przełamać, chociaż sam się nad tym czasami zastanawiałem jako coś nowego.
@Wiesmin, @onepnch, @Ravau23, @povertybench, @Spring90, @puczipucko123,